MMA KSW 37: Popek - Pudzian, oficjalne ważenie w piątek

Marcin Jankowski, 28.11.2016 22:10, aktualizacja 03.12.2016 16:14
Już niebawem kolejna gala federacji KSW Circus of Pain w Krakowie. Zanim jednak w oktagonie spotkają się zawodnicy by zmierzyć się przed publicznością czeka ich oficjalne ważenie. Oficjalna ceremonia ważenia startujących zawodników w KSW 37 odbędzie się już w najbliższy piątek w Krakowskiej Tauron Arenie. Wstęp dla widzów będzie otwarty a ponadto każdy będzie mógł porozmawiać z zawodnikami.

MMA News KSW 37: Popek Monster - Mariusz Pudzianowski, relacja online walk w Krakowie


Interesujesz się sportami walk a w szczególności MMA? Śledź online starcie największych gwiazd MMA w Polsce na gali KSW 37: Circus of Pain w Krakowie w naszej relacji z tego arcyciekawego wydarzenia. Pełna relacja dostępna na naszej stronie
MMA KSW 37: Popek - Pudzian, relacja z walk w Krakowie online
. To dziewięć walk na zasadach mieszanych sztuk walk, 18 zawodników i klatka, z której tylko jeden okaże się zwycięzcą. Kto wygra? Przekonamy się już dziś w sobotę, 3 grudnia 2016 roku. Początek relacji od godziny 1900.

KSW 37: Cyrk Bólu, ceremonia ważenia w piątek w Krakowie


2 grudnia 2016 roku, dzień przed galą, organizatorzy gali KSW 37: Circus of Pain zapraszają wszystkich na oficjalną ceremonię ważenia. Punktualnie o godzinie 1800 rozpocznie się sprawdzanie wag oraz spotkania twarzą w twarz wszystkich uczestników sobotniego wydarzenia, w tym oczywiście największych gwiazd wydarzenia Mariusza Pudzianowskiego i samozwańczego "Króla Albanii" Popka.

Wstęp na oficjalne ważenie zawodników jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich widzów. Każdy kto chce zobaczyć Popka, Mariusza Pudzianowskiego czy Karola Bedorfa a może Borysa Mańskowskiego na dzień przed starciem może to zrobić w Tauron Arenie w Krakowie. Po ważeniu zaplanowano także dla wszystkich kibiców na specjalną Strefę Fana, gdzie zawodnicy będą dostępni do wspólnych zdjęć i podpisywania autografów.

Raper Popek: nowa gwiazda polskiego MMA


Nie da się ukryć, że największym rozgłosem i zainteresowaniem tej gali KSW cieszy się pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowski a Popkiem. W dodatku większe zainteresowanie mediów i kibiców skupia sam Popek. Choć Mariusz Pudzianowski to znany sportowiec, najsilniejszy człowiek na świecie, który już kilkukrotnie walczył na KSW musi tym razem uznać wyższość samego Popka. Paweł Rak, Popek a także samozwańczy Król Albanii to nowa gwiazda polskiego show biznesu. Po kilkunastu latach emigracji powrócił do kraju. Będą jeszcze w Anglii nagrał on razem z Borixonem i Robertem M płytę Gang Albanii, która swego czasu była bardzo popularna.

Swoją rozpoznawalność w Polsce, Popek zdobył skaryfikacją twarzy oraz tatuując sobie oczy, co nie jest zbyt popularne. Włodarze federacji KSW nadali mu dość wymowny przydomek Popek Monster.

Kiedy i gdzie walka Pudzian vs. Popek Monster na zasadach MMA


Najbliższa gala KSW 37 odbędzie się już 3 grudnia 2016 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Ze względu na dość ciekawy i elektryzujący rozkład starć i ciekawe nazwiska zawodników, akurat ta edycja cieszy się ogromną popularnością. Początek gali będzie miał miejsce już o godzinie 1900. Walkę bez przeszkód będzie można oglądać w Cyfrowym Polsacie po wykupieniu abonamentu (Pay-Per-View) lub na KSW TV również po wniesieniu opłaty. Oczywiście każdy ma możliwość obejrzenia wszystkich walk na żywo jednak na chwilę obecną została jedynie garstka biletów. Większość rozeszła się już na miesiąc przed widowiskiem.

MMA KSW 37: Cyrk Bólu w Krakowie a na nim...


Trzech mistrzów i potężne uderzenie w wadze ciężkiej na gali KSW 37, Federacja KSW tradycyjnie już przygotowała na wydarzenie w stolicy małopolski niezwykle mocną kartę walk. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski (9-5, 3 KO, 2 Sub) przywita powracającego do walk MMA rapera Popka (2-1, 2 KO).

Swoich tytułów w aż trzech mistrzowskich starciach bronić będą natomiast dwaj najdłużej panujący mistrzowie ciężki Karol Bedorf (14-2, 5 KO, 3 Sub) i półśredni Borys Mańkowski (18-5-1, 3 KO, 7 Sub). Pierwszy zmierzy się z brazylijskim królem nokautu Fernando Rodriguesem Jr (10-2, 7 KO, 2 Sub), natomiast drugi powalczy z utytułowanym Anglikiem Johnem Maguire’em (24-8, 3 KO, 14 Sub).

W najważniejszym pojedynku w kategorii piórkowej w historii polskiej MMA w Artur Sowiński (17-7, 6 KO, 6 Sub) będzie bronił tytułu KSW w starciu z atakującym go od wielu miesięcy Marcinem "The Polish Zombie" Wrzoskiem (11-3, 4 KO, 3 Sub).

MMA KSW 37: Circus of Pain i karty walk gali w Krakowie


Na gali KSW 37: Cyrk Bólu oprócz dwóch wspomnianych wcześniej zawodników wystąpią inne ciekawe postacie polskiego i nie tylko świata MMA. Oczywiście najciekawszą walką będzie pojedynek o pas mistrza KSW pomiędzy Karolem Bedorfem a Fernando Rodrigues Jr. w kategorii 120 KG. Pełna lista walk gali w Krakowie przedstawia się następująco:

Karol Bedorf - (120 KG) - Fernando Rodrigues Jr.

Mariusz Pudzianowski - (120 KG) - Popek Monster

Borys Mańskowski - (77 KG) - John Maguire

Artur Sowiński - (66 KG) - Marcin Wrzosek

Maciej Jewtuszko - (77 KG) - Yasubey Enomoto

Łukasz Chlewicki - (70 KG) - Mansour Barnaoui

Marcin Wójcik - (93 KG) - Marcin Łazarz

Filip Wolański - (66 KG) - Denilson Neves de Oliveira
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!