Łódź: targi żywności ekologicznej i naturalnej w hali EXPO

Marcin Jankowski, 03.10.2016 13:28
W najbliższy piątek (7 października) w hali EXPO w Łodzi rozpoczną się międzynarodowe targi zdrowej żywności NATURA FOOD i beECO 2016 i potrwają trzy dni, podczas których zwiedzający będą mogli wziąć udział w największej eko imprezie w tym rejonie Europy. Podczas trzy dniowej imprezy zostaną zaprezentowane produkty żywności ekologicznej i naturalnej producentów znanych marek oraz tych dopiero wchodzących na rynek.

Zdrowa żywność NATURA FOOD i beEco - największe targi zdrowego stylu życia w Łodzi


W Łodzi od piątku do niedzieli będzie królował ekologiczny styl życia beEco. Oprócz prezentacji produktów żywności naturalnej w ramach targów zostaną zorganizowane także konferencje, które będą okazją do merytorycznej dyskusji na temat związane z ekobranżą. Co roku Targi odwiedza ponad 12 tysięcy osób wśród, których są przedstawiciele kadry menedżerskiej ekobiznesu, osoby odpowiedzialne za zakupy w sieciach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych, właściciele sklepów, hurtownicy i dystrybutorzy żywności, a także przedstawiciele ambasad.

Podczas targów odbędzie się także ogólnopolskie spotkanie blogerów kulinarnych z rozmowami o naturze, ekologii, podróżach kulinarnych i sile opowieści. Spotkanie odbędzie się pod hasłem Internet w naturze – natura w internecie gdzie poruszone zostaną m. in. tematy zdrowej żywności oraz zasady prowadzenia bloga kulinarnego.

Targi żywności ekologicznej i naturalnej w hali EXPO w Łodzi przy al. Politechniki 4 będą dostępne dla zwiedzających każdego dnia (7 - 9 października) od godziny 1000 do godziny 1800 z wyjątkiem niedzieli kiedy zakończą się o 1700. Każdy kto jest związany ze zdrową żywnością lub szuka ciekawych informacji powinien pojawić się na tym wydarzeniu.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!