Łódź: Manufaktura - będzie się wiele działo na rynku

Marcin Jankowski, 10.09.2016 10:07
Jeśli jeszcze ktoś nie ma pomysłu na zagospodarowanie sobotniego i niedzielnego popołudnia, może się udać na rynek Manufaktury w Łodzi, gdzie w ten weekend zaplanowano liczne atrakcje dla zakupowiczów i odwiedzających. Będą pokazy muzyczne, spotkania oraz atrakcje dla najmłodszych.

Manufaktura w Łodzi nie tylko dla zakupowiczów


Centrum-handlowo-usługowe Manufaktura na tą sobotę zaplanowała pokazy sprzętu muzycznego. Każdy, kto choć trochę interesuje się muzycznym sprzętem i chciałby sprawdzić swoje umiejętności powinien zjawić się na rynku Manufaktury. Oprócz tego, na specjalnie przygotowanej scenie - ciężarówce ze sprzętem ze stajni Roland i Boss, od godziny 1500 rozpoczną się koncerty i potrwają do godziny 1930. Warto będzie posłuchać znanych i lubianych artystów, którzy zaprezentują swoje krótkie koncerty. Będą to - Patryk Tik-Tak Matela, Bartek Szopiński (Boogie Boys), Krzysztof Ścierański, Mariusz Mocarski czy Alex Hutchings.

Natomiast w niedzielę na rynku Manufaktury zostanie zorganizowany Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych. Łódzka odsłona Festiwalu będzie rekordowa - uczestnicy zużyją aż 1 000 litrów płynu do baniek. Podczas festiwalu, który rozpocznie się o godzinie 1200 pojawią się animatorzy pomagający w zabawie najmłodszym. Jak się okazuje impreza cieszy się zwykle dużą popularnością...

Najmłodsi w wieku 4 - 12 lat, którzy przyjdą na rynek Manufaktury ze swoimi rodzicami, będą mogli w sobotę i niedzielę spędzić czas na zabawie na specjalnej wyspie przygotowanej przez Mambę. Na małych uczestników, w godzinach 1100 - 1900 czeka moc atrakcji oraz nagrody.

Ci starsi głodni ekstremalnych wrażeń, przez cały wrzesień mogą skorzystać z "tyrolki" czyli zjazdu na podwieszonej linie nad rynkiem Manufaktury. Każdy kto chce przyjrzeć się z góry na Manufakturę, ma okazję zjechać po linie rozciągniętej pomiędzy tarasem widokowym w Muzeum Fabryki a parkingiem na dachu budynku tkalni po drugiej stronie rynku W sumie każdy pokona 180 metrowy odcinek powietrznej przejażdżki.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!