KSW 37: showman Popek w programie Kuby Wojewódzkiego

Marcin Jankowski, 19.11.2016 12:12
Showman, muzyk a także zawodnik MMA - Popek znany również jako samozwańczy Król Albanii wystąpi w programie rozrywkowym prowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego. Popek, przed nagraniem programu pochwalił się on swoim pierwszym selfie z drugim showmanem Kubą Wojewódzkim na swoim profilu społecznościowym.

Kuba Wojewódzki zaprosił do siebie Popka przed KSW 37


Popek muzyk, który wydał płytę Gang Albanii razem z Borixonem oraz Robertem M, stał się rozpoznawalną postacią i jednocześnie podjął wyzwanie zmierzenia się w klatce z Mariuszem Pudzianowskim na zasadach MMA na gali KSW 37 w krakowskiej Tauron Arenie. Przypomnieć należy, że wcześniej ekscentryczny muzyk i twórca tekstów prowadził dość luźny styl - mówiąc wprost mało sportowy - korzystając z wszelkiego rodzaju używek. Obecnie, jak sam podkreśla zmienił tryb życia i podporządkował go w całości walce z Pudzianowskim.

Mimo to znalazł on czas na występ w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie oprócz niego na kanapie usiedli Matheo oraz Sobota - jak napisał sam Matheo - No i po wszystkim. Trzech króli u Kuby Wojewódzkiego - Król TVN. Widzowie i obserwatorzy szybko odpowiedzieli na opublikowaną informację na profilu Kuby Wojewódzkiego, że królewska... to będzie tylko oglądalność. Sam program zostanie wyemitowany 22 listopada 2016 roku o godzinie 2230.

Siłą programu Kuby Wojewódzkiego jest oczywiście sam prowadzący. Ale, by jego gwiazda jaśniała pełnym blaskiem, potrzebuje gości. Jak zwykle będą to ludzie z pierwszych i ostatnich stron gazet. A także ci, którzy jak dotąd w żadnej gazecie się nie znaleźli. Zawsze są to jednak postacie ciekawe. Wśród jego gości bywają zarówno politycy, jak i sportowcy, piosenkarze, dziennikarze, czy aktorzy, modelki i pisarze. Wszyscy będą musieli zderzyć się z nieprzeciętną i absorbującą osobowością Kuby...

Popek zmiażdży Mariusza Pudzianowskiego w klatce


Popek to nie tylko zawodnik MMA to także osoba, która wzbudza dość duże zainteresowanie publiczności. Duży rozgłos zdobył tatuując sobie gałki oczne oraz robiąc skaryfikację na twarzy. Następnie wstawił sobie protezę ze złotymi zębami.

Czeka nas emocjonujący pojedynek gwiazd MMA z odrobiną szaleństwa o czym świadczą zapowiedzi zawodników - Zostawię serce w tej klatce. W życiu nie byłem tak dobrze przygotowany, jak do tej walki... Wyjdę i rozje... go - powiedział sam Popek, przed KSW 37 zaplanowanego na 3 grudnia 2016 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Walka cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ w większości zostały wyprzedane już bilety.

Karta walk KSW 37 Circus of Pain: Mariusz Pudzianowski - Popek Monster:

Karol Bedorf - (120 KG) - Fernando Rodrigues Jr.

Mariusz Pudzianowski - (120 KG) - Popek Monster

Borys Mańskowski - (77 KG) - John Maguire

Artur Sowiński - (66 KG) - Marcin Wrzosek

Maciej Jewtuszko - (77 KG) - Yasubey Enomoto

Łukasz Chlewicki - (70 KG) - Mansour Barnaoui

Marcin Wójcik - (93 KG) - Marcin Łazarz

Filip Wolański - (66 KG) - Łukasz Rajewski
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!