Dobroń: dwa wypadki drogowe w ciągu pół godziny

Marcin Jankowski, 13.09.2016 12:11
Nie tylko strażacy z Łasku mieli dużo pracy w ostatnim czasie. Wczoraj na drogach gminy Dobroń doszło do dwóch wypadków samochodowych praktycznie jeden po drugim, w których byli poszkodowani.

Pracowita noc dla strażaków z OSP Dobroń i PSP Pabianice


W poniedziałek - 12 września w okolicach godziny 2030 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem w Mogilnie Małym. Druhowie z OSP Dobroń po niespełna 30 minutach od pierwszego wypadku zostali zadysponowani do kolejnego zdarzenia drogowego w miejscowości Mogilno Duże, gdzie kierowca samochodu osobowego nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i uderzył w drugi samochód, który w efekcie dachował.

Praca strażaków polegała na pomocy medycznej poszkodowanym osobom w dwóch wypadkach oraz zabezpieczeniu terenu i udrożnieniu przejazdu na drogach.

Zachowaj ostrożność na drogach


Jak widać w ostatnim czasie dawno nie było w naszym regionie takiej ilości wypadków, kiedy to praktycznie dzień po dniu muszą interweniować służby ratunkowe w zdarzeniach, w których są poszkodowani. Czasem sprzyjająca pogoda i dobre warunki na drodze usypiają naszą czujność. Pamiętać należy jednak, że na drogach nie jesteśmy jedynymi ich użytkownikami i należy poruszać się z rozwagą i zachować dystans do umiejętności innych kierowców na drodze.

Zdjęcia/źródło: OSP Dobroń
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!