Łask: wysypały się butle z gazem na węźle Teodory drogi S-8

Marcin Jankowski, 12.10.2016 15:53, aktualizacja 12.10.2016 16:52
W okolicach godziny 15 na węźle drogi S-8 w Teodorach w okolicach Łasku doszło do zdarzenia drogowego, w którym z samochodu ciężarowego zsunęły się butle z acetylenem. Wszystko rozegrało się na odcinku drogi z wiaduktu Teodory do drogi S-8 w kierunku na Wrocław.

Butle z acetylenem na węźle Teodory na drodze ekspresowej S8


Z samochodu ciężarowego zjeżdżającego z wiaduktu Teodory na drogę ekspresową S8 w kierunku Wrocławia zsunęły się nie odpowiednio zabezpieczone kosze z gazem w butlach. Cała szerokość jezdni została zablokowana przez rozrzucony ładunek. Zdarzenie drogowe nie miało zupełnie wpływu na ruch na drodze S8 oraz drodze wojewódzkiej z Piotrkowa Trybunalskiego do Łasku. Ruch samochodów na obydwu wspomnianych drogach jest płynny.

Rejon działania PSP Łask oraz Pabianice


Ze względu na to, że środkiem wiaduktu Teodory przy drodze ekspresowej S8 w okolicach Łasku w województwie łódzkim, przebiega granica rejonów działania jednostek straży pożarnej, na miejscu zdarzenia pojawiły się zastępy z PSP Łask oraz PSP Pabianice. Do zdarzenia zadysponowano także samochód techniczny z OSP Chechło w celu uprzątnięcia jezdni. Ponadto na miejscu pojawił się także patrol Policji, do zadań którego należało kierowanie ruchem w okolicach wypadku.
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!