Łask-Kolumna: Wakacyjny Turniej Street Balla na Orliku

Marcin Jankowski, 25.07.2016 12:55
Podczas wakacji na Orliku w Łask-Kolumnie organizowane są zawody sportowe aby urozmaicić wszystkim wolny czas. Jednym z nich był turniej street ball, w którym uczestniczyła młodzież.

Wakacyjny Turniej Street Ball Łask-Kolumna 2016


Wakacyjny Turniej Street Ball został rozegrany systemem każdy z każdym w dniu 20 lipca 2016 roku. W zawodach startowało pięć - dwu osobowych zespołów - a organizatorem i zarazem opiekunem tego wydarzenia był Jacek Raczkowski jeden z animatorów na boisku w Łask-Kolumnie.

Po rozegraniu wszystkich spotkań, zaciętej ale zarazem sportowej rywalizacji zwyciężyła drużyna w składzie Jan Sobolewski/Bartosz Nowicki. Na podium znalazły się zespoły Klaudiusz Jagiełło/Karol Baryła i Dawid Gamoń/Kacper Druch - odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Czwartą lokatę wywalczyła drużyna - Mateusz Papuga/Bartosz Pawlak a piątą Przemysław Orłowski/Michał Matusiak.

Wszyscy uczestnicy Wakacyjnego Turnieju Street Ball na Orliku w Kolumnie otrzymali medale, zaś pierwsza para statuetki. Trzeba dodać, że to nie pierwsze zawody sportowe organizowane na Orliku w Kolumnie przez Jacka Raczkowskiego. Chociażby w ostatnich czasie rywalizowały ze sobą drużyny w siatkówkę czy piłkę nożną. Na pewno nie zabraknie także kolejnych okazji do aktywnego spędzie wolnego czasu w aktywny, sportowy sposób.

Zdjęcia: zdjęcia od organizatora
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!