WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Wybory Samorządowe 2018: Pokaż swoim wyborcom, że warto na Ciebie zagłosować!

To właśnie podczas wyborów samorządowych, które odbywają się co cztery lata, mieszkańcy wszystkich regionów w Polsce podejmują decyzje komu dadzą kredyt zaufania i umożliwią sprawowanie władzy w ich "małych ojczyznach". Powierzony mandat wójta, burmistrza, prezydenta czy radnego to odpowiedzialna funkcja w społeczeństwie obywatelskim, ponieważ dobrze wykonywana pozwala pobudzić do lokalną społeczność. Choć o wielkiej polityce możemy przeczytać na każdym kroku, o tyle wiadomości z mniejszych miast rzadko przebijają się do ogółu społeczeństwa. Wykorzystaj szansę jaką daje Ci regionalny serwis informacyjny Kolumna24 i specjalnie przygotowane narzędzia do prowadzenia własnego bloga.

Dlaczego warto prowadzić lokalnego bloga informacyjnego na Kolumna24?

Choć może się wydawać, że najbliższe wybory samorządowe odbędą się dopiero w 2018 roku to jest to bardzo krótki okres czasu, który musisz wykorzystać aby Twoi wyborcy mogli o Tobie usłyszeć. Postaraj się wyeksponować to co udało Ci się do tej pory zrealizować w Twoim regionie lub co planujesz w najbliższym czasie zorganizować dla mieszkańców miejscowości, w której mieszkasz.
Jako kandydat w wyborach musisz pamiętać o tym, że tylko dzięki rzetelnym informacjom będziesz mógł zbudować zaufanie do siebie. Nie zawsze wystarczy do tego Facebook czy Twitter. Czasem potrzeba wypowiedzieć się w szerszy sposób w miejscu, które będzie kojarzone jako potencjalne źródło wiadomości o wyborach samorządowych w Polsce.

Jak założyć bloga informacyjnego na Kolumna24?

Proces zakładania i prowadzenia własnego bloga informacyjnego w serwisie informacyjnym Kolumna24 jest bardzo prosty. Naszym priorytetem jest stworzenie ogólnodostępnego miejsca gdzie każdy, niezależnie od przekonań i poglądów będzie mógł wyrażać własne opinie. To coś więcej niż tylko profil z informacjami o sobie... Każdy na naszym blogu może publikować własne artykuły, które jednocześnie będą publikowane na stronie głównej, oceniane i komentowane przez czytelników przez co będziesz mógł nawiązać kontakt i prowadzić dyskusje ze swoimi wyborcami.
Pierwsze co musisz zrobić to założyć konto na Kolumna24, co nie sprawi Ci żadnego problemu i zajmie jedynie parę chwil. Pamiętaj o tym, że Nazwa użytkownika, którą podasz w procesie rejestracji będzie jednocześnie adresem Twojego profilu (http://kolumna24.pl/opinie/nazwauzytkownika). W momencie, kiedy przejdziesz już pozytywnie tworzenie własnego profilu, zaloguj się po czym automatycznie zostaniesz przekierowany do działu Twoje konto. Z jego poziomu będziesz mógł w zakładce Zarządzanie artykułami prowadzić własnego bloga. Wcześniej warto także uzupełnić podstawowe informacje o sobie w zakładkach Opis profilu oraz Zmień avatar. I to wszystko.

Wybory Samorządowe 2018: kandydai na wójtów, burmistrzów, prezydentów oraz radnych

Prowadzisz własnego bloga informacyjnego na Kolumna24 i kandydujesz w najbliższych wyborach? Napisz do nas na adres redakcja@kolumna24.pl a właśnie w tym miejscu będą udostępniane artykuły opublikowane przez Ciebie.
WIADOMOŚCI #WYBORY2018
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24