O FIRMIE

Regionalny Serwis Informacyjny dla Mieszkańców Łódzkiego

Poznaj bliżej Kolumna24, regionalny serwis informacyjny stworzony dla mieszkańców Łodzi, Łasku, Dobronia i okolic. Przygotowując naszą stronę internetową bazowaliśmy na własnych doświadczeniach oraz potrzebach. W naszej pracy inspirujemy się największymi portalami internetowymi obserwując najnowsze trendy. Możesz zatem przeglądać najważniejsze wiadomości z regionu a zarazem współtworzyć treść. Tak samo jak Ty, mieszkamy w Łasku i tak samo jak Ty, chcemy wiedzieć co się dzieje w naszej okolicy. Zachęcamy więc wszystkich do lektury tego działu aby poznać nas bliżej.
Zasadniczą częścią naszego serwisu informacyjnego jest strona internetowa, w oparciu której dostarczamy najnowsze i najważniejsze wiadomości z regionu. Wybierając artykuły do publikacji staramy się przy tym promować region i wszystkie ciekawe lokalne wydarzenia. Dla wygody użytkowników zrezygnowaliśmy z wyświetlania reklam banerowych na podstronach naszego serwisu informacyjnego Kolumna24.pl. Dzięki temu przed Twoimi oczami nie będą się ukazywały nachalne reklamy utrudniające przeglądanie treści, a sama strona www będzie wszytywała się szybciej. Ponadto, od samego początku, tworząc regionalny serwis informacyjny założyliśmy, że będzie on dostosowany do wyświetlania się na urządzeniach przenośnych czyli w wersji responsywnej. Postaraliśmy się także o to aby publikowane informacje były jak najlepiej dostępne dla osób niepełnosprawnych poprzez wprowadzenie odpowiednich zaleceń WAI czyli Web Accessibility Initiative dla osób niedowidzących i niewidomych.
Kiedy powstawał ten serwis, nie było pewności, że odniesie sukces. Pewne było tylko to, że czeka przed nami dużo pracy. Początkowe niepowodzenie i brak zakładanych rezultatów mobilizował nas do kreowania nowych rozwiązań. W oparciu o nowe technologie chcemy dostarczać wiadomości, które będą dostępne dla każdego. Ciągle pracujemy nad usprawnianiem naszych rozwiązań.
Serwis Kolumna24 został udostępniony czytelnikom w grudniu 2015 roku. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele. Wdrożyliśmy nowe działy, poszeżamy grono czytelników oraz nawiązujemy nowe kontakty, które przekładają się na wzbogacenie publikowanych treści.
Przed nami jeszcze długa droga aby osiągnąć zamierzone cele. Dotychczas poświęcony czas na realizowanie naszych planów nie uważamy za stracony. Nie trzymamy się sztywnych zasad ponieważ chcemy kreować otaczającą nas rzeczywistość. Dlatego w najbliższym czasie nasi czytelnicy mogą spodziewać się nowych rozwiązań na Kolumna24.
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24