CENTRUM PRZYCZEP KEMPINGOWYCH MARTER

Wypożyczalnia i sprzedaż przyczep kempingowych i samochodowych Łask

Przyczepy samochodowe i kempingowe - Laweta

Wypożyczalnia oraz sprzedaż Łask - Pabianice - Łódź

Wypożyczalnia przyczep kempingowych i samochodowych Marter na Przygoniu koło Łasku rozbudowuje swoją ofertę w zakresie wypożyczania oraz sprzedaży przyczep. W chwili obecnej posiadamy w ofercie na wypożyczenie lekkie przyczepy towarowe, lawetę samochodową oraz przyczepy kempingowe.
Zdobywając doświadczenie i podążając za potrzebami klientów chcemy dalej się rozwijać poszerzając z upływem czasu ofertę produktową. Przed nami jeszcze długa droga aby osiągnąć zamierzone cele. Nie trzymamy się sztywnych zasad ponieważ chcemy kreować otaczającą nas rzeczywistość poprzez rozwijane pasje podróżnicze oraz sportowe. Dlatego w najbliższym czasie nasi klienci oraz czytelnicy mogą spodziewać się nowych rozwiązań.
Wypożyczalnia - Przyczepa towarowa DMC 750 KG 3m x 1.5m PRZYCZEPA TOWAROWA
DMC 750 KG  •  3m x 1.5m
45 zł z VAT/dobra
Wypożyczalnia - Przyczepa towarowa DMC 750 KG 2.5m x 1.5m PRZYCZEPA TOWAROWA
DMC 750 KG  •  2.5m x 1.5m
35 zł z VAT/doba
Wypożyczalnia - Przyczepa towarowa DMC 750 KG 2.5m x 1.25m PRZYCZEPA TOWAROWA
DMC 750 KG  •  2.5m x 1.25m
30 zł z VAT/doba
 
Wypożyczalnia - Laweta samochodowa DMC 2000 KG 4m x 2m LAWETA SAMOCHODOWA
DMC 2000 KG  •  4m x 2m
100 zł z VAT/doba
Przeczytaj o lawecie samochodowej
 
Potrzebujesz przewieźć ciężkie i duże objętościowo rzeczy w dowolne miejsce, które nie mieszczą się do Twojego samochodu? Przyjedź do Centrum Przyczep Marter, które oferuje przyczepy samochodowe towarowe w Twojej okolicy. Obecnie udostępniamy do wypożyczenia trzy nowe przyczepy samochodowe DMC 750 kg, dzięki którym przewieziesz dowolny ładunek o masie do 500 kg. Dostępna jest także w wypożyczalni laweta samochodowa DMC 2000 kg!
Działamy w Twojej okolicy - Łask, Kolumna, Dobroń i Pabianice. W naszej wypożyczalni przyczep samochodowych wszystkie przyczepy towarowe posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz dodatkowo wykupione Auto Casco. Wszystkie przyczepy samochodowe są nowe dlatego masz pewność, że nic się z nimi nie stanie podczas jazdy.
W najbliższym czasie będziemy sukcesywnie poszeżać naszą ofertę pojazdów do wypożyczenia i sprzedaży. O wszystkich nowościach w ofercie Centrum Przyczep Marter będziemy informować na profilu Facebook a także na stronie internetowej - www.kolumna24.pl. Ponadto nasze ogłoszenia udostępnione zostały także na zewnętrznych stronach internetowych - w serwisach społecznościowych oraz ogłoszeniowych.
Masz pytania? Zadzwoń +48 696 426 746!
Przewodnik - Podróże na Kolumna24 - Rzym INFORMACJE
Szukasz ciekawego miejsca na podróż w wakacje czy w okresie zimowym ze swoją rodziną? Przeglądaj nasze przewodniki turystyczne w dziale Podróże, w których opisujemy interesujące wydarzenia i miejsca, publikujemy ciekawostki, zdjęcia i filmy.
Pogoda - Podróże na Kolumna24 - Szwecja latem POGODA
Podróżując po świecie przyczepą kempingową lub wędrując po górach zawsze chcemy się upewnić czy będziemy mieli sprzyjające ku temu warunki pogodowe. Udostępniliśmy na naszej stronie pogodę długoterminową dla wybranych miejscowości, które będą sukcesywnie powiększane.
Noclegi - Podróże na Kolumna24 - Austria zimą NOCLEGI
Wybierając wyjazd urlopowy latem przyczepą kempingową czy zimą na narty zapewne będziesz chciał znaleźć się w zaplanowanym miejscu jak najszybciej nie tracąc zbędnego czasu. Specjalnie dla Ciebie oraz wyszystkich turystów przygotowujemy bazę noclegową.
LOKALIZACJA
Nasza wypożyczalnia przyczep samochodowych i kempingowych zlokalizowana jest na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 (7.2 km od Łasku oraz 2.5 km od Dobronia, gmina Dobroń) na wjeździe do Łask-Kolumny przy drodze wojewódzkiej 482. Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z nami możesz zadzwonić pod numer telefonu +48 696 426 746 lub pisząc wiadomość e-mail redakcja@kolumna24.pl!
Centrum Przyczep Marter czynne jest
od poniedziałku do piątku w godzinach 900 - 1800
w soboty w godzinach 800 - 1400.
MIASTA
Nieważne jak chcesz spędzić wolny czas, my Ci w tym pomożemy. W naszym serwisie informacyjnym oprócz bieżących wiadomości regionalnych przygotowaliśmy dział poświęcony podróżom, ciekawym miejscom oraz tajamnicą nie tylko naszego regionu. Już teraz możesz zacząć planować swoją podróż... Dla wszystkich osób, które lubią odkrywać nowe miejsca, podróżować przyczepami kempingowymi przygotowaliśmy specjalną sekcję z wybranymi miejscowościami gdzie prezentujemy naszą ofertę. W naszym regionalnym serwisie znajdziesz także porady jak zachować się w ekstremalnych sytuacjach, na co zwrócić uwagę podczas planowania podróży przyczepą kempingową, które będą pomocne dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z caravaningiem.
Nasz Serwis
O SERWISIE
INFORMACJE PRASOWE
DOSTĘPNOŚĆ
MAPA SERWISU
KONTAKT
Działy informacyjne
PASJE SPORTOWE
AKTYWNY WYPOCZYNEK
WIADOMOŚCI ŁASK
Regulaminy i pomoc
REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI
BEZPIECZEŃSTWO
POMOC
Społeczność
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
YOUTUBE
GOOGLE+
Aplikacja mobilna
POZNAJ APLIKACJĘ MOBILNĄ
POBIERZ APLIKACJĘ ANDROID
Copyright © 2015 - 2016 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24
WIADOMOŚCI SKLEP W SIECI FINANSE POGODA ŚWIAT
Sklep Kolumna24.pl
FACEBOOK  /  TWITTER  /  INSTAGRAM  /  YOUTUBE  /  GOOGLE+   •   ZALOGUJ SIĘ  /  ZAREJESTRUJ SIĘ