OFERTA PRZYCZEPY

Przyczepa Samochodowa Neptun Rustik N7-195 rt

Pólprofesjonalne przyczepy samochodowe Neptun z rodziny Rustik posiadają sztywną i trwałą konstrukcję dzięki dużej wytrzymałości całkowicie spawanej ramy i dyszla a także zimnogiętych podłużnic ramy o przekroju U oraz jej poprzecznej belce. W przypadku przyczepek lekkich Rustik można łatwo zdemontować boczne burty a wtedy użytkownik otrzymuje płaską platformę do przewozu większych ładunków.
Przyczepa Samochodowa Neptun Rustik N7-195 rt

Dostępność i Cena Rustik N07-195 rt

Cena Brutto:
1999 PLN
Cenna Netto:
1625.2 PLN
Dostępność:
1 sztuki/a

Dane Techniczne Przyczepki Rustik N07-195 rt

Producent:
Neptun Trailers
Kod:
GN098
Typ:
Przyczepa skrzyniowa
DMC:
750 KG
Ładowność:
592 KG
Massa Własna:
158 KG
Wymiary:
195 x 123 x 40
Koła:
155/70 R13
Zaczep:
Rama:
spawana - cynkowana - poprzeczne belki
Dyszel:
kształt V
Uchylna Skrzynia:
wywrotna skrzynia ładunkowa
Burty:
profilowana blacha cynkowa - przednia burta otwierana
Oś:
jednoosiowa nie hamowana 750 kg
Koło Podporowe:
tak jako element dodatkowy
Mocowanie Ładunku:
4 sztuki uchwytów
Oświetlenie:
zgodne z przepisami o ruchu drogowym
Gwarancja:
24 miesiące

Szczegółowy Opis Przyczepki Rustik N07-195 rt

Do cech charakterystycznych przyczep samochodowych Neptun w gamie Rustik należy dodać profilowane burty wysokości 40 centymetrów, które wykonane zostały z wysokiej jakości blachy cynkowanej. Burty są profilowane aby uzyskać dużą sztywność, odporność na uderzenia, a także ze względu na estetykę. Przednia burta jest otwierana co pozwala na przewożenie długich ładunków.

Każda z przyczepek posiada uchwyty dla taśmy mocującej ładunek, które umieszczone są w narożnikach skrzyni. Są one zamontowane do podłogi i do spawanej ramy przez co pozwalają znacznie lepiej zabezpieczyć ładunek.

W przyczepkach Rustik zamontowane są lampy wielofunkcyjne wewnątrz tylnej belki i pod tylną burtą przez co są chronione przed uszkodzeniami oraz wilgocią i błotem. Złącza kablowe są chronione w najlepszy dostępny sposób i zapewniają wieloletnie bezobsługowe działanie.

Wszystkie modele przyczep Rustik posiadają uchylną skrzynię (wywrotną skrzynię) ładunkową, dzięki temu ładunek jest łatwy do zdjęcia z przyczepy.

Podstawowe Porady Konserwacji Powłok Cynkowych w przyczepach samochodowych. Elementy ocynkowane powinny być często myte, a po kontakcie z solą drogową lub chemikaliami - każdorazowo. Cynk jest najlepszą formą ochrony przed korozją pod warunkiem, że przyczepa samochodowa jest prawidłowo konserwowana. Cynk jest metalem, który potrzebuje wielu miesięcy zanim jego powłoka przestanie się zmieniać. Każda powierzchnia ocynkowana matowieje. Szare matowe plamy nie osłabiają własności antykorozyjnych, wpływają jedynie na estetykę przyczepy.
Zachęcam Cię do obserwowania naszych profili społecznościowych aby na bieżąco obserwować wszelkie nowości w naszym serwisie informacyjnym oraz sklepie internetowym. Wszystkie wiadomości i oferty publikowane są na Facebook and Twitter.

Akcesoria Dodatkowe Płatne do Przyczepki Rustik N07-195 rt

Są to wszystkie akcesoria, które możesz dodatkowo dokupić do tej przyczepy samochodowej. Jeśli już posiadasz przyczepę lekką neptun i zależy Ci jedynie na kupnie dodatkowego elementu, przejdź do działu Akcesoria gdzie znajdziesz wylistowane wszystkie produkty. Każdy produkt dodatkowy jak plandeka czy koło zapasowe posiada opis oraz listę przyczep samochodowych, do których będzie pasował.

Kupno Nowej Przyczepy Rustik N07-195 rt

Każdy klient, który zdecyduje się zakupić u nas nową przyczepę samochodową Rustik N07-195 rt otrzymuje gotowy produkt do rejestracji wraz z kompletem wymaganych dokumentów - dokumentem zakupu, gwarancją na 2 lata, instrukcją obsługi pojazdu oraz homologacją EU producenta. W chwili obecnej oferujemy dwie opcje zakupu. Pierwsza to osobisty odbiór przyczepy z placu handlowego po wcześniejszej rejestracji oraz drugie rozwiązanie - wysyłamy dokumenty do rejestracji pojazdu pocztą na wskazany adres a klient odbiera pojazd wraz z tablicą rejestracyjną osobiście.

Lokalizacja Centrum Przyczep Przygoń oraz dane kontaktowe

Punkt handlowy z przyczepami samochodowymi zlokalizowany jest na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 (gmina Dobroń, województwo łódzkie). Jeśli masz pytania zadźwoń pod numer telefonu +48 696 426 746 lub napisz email redakcja@kolumna24.pl.
Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy w druku i publikacji oraz literówki. Powielanie materiałów lub wykorzystywanie zdjęć lub tekstów bez pisemnej zgody Sorelpol Sp. z o.o. jest zabronione. Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia zmian w danych technicznych oraz zmian ceny bez wcześniejszego powiadomienia.
WSZYSTKIE PRZYCZEPKI
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
Przyczepa Samochodowa Neptun Rustik N7-195 rt
Rustik N07-195 rt
NOWE LEKKIE
DMC
750 KG
Wymiary
195 x 123 x 40
Cena
1999 PLN
KOLUMNA24