OFERTA PRZYCZEPY

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Praktik, ta kategoria przyczep samochodowych została stworzona dla osób, które potrzebują praktycznego pojazdu do transportu w codziennych potrzebach. Duża sztywność i trwałość konstrukcji zapewniają zimnogięte podłużnice ramy o przekroju U oraz dwie poprzeczne belki. Przyczepy samochodowe Praktik N7-202 ptd i N7-202 pts posiadają dodatkowe profile w dyszlu, które sięgając do tyłu przyczepy dodatkowo wzmacniają podłogę.
Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Dostępność i Cena Praktik N05-155 ptw

Cena Brutto:
1599 PLN
Cenna Netto:
1300 PLN
Dostępność:
1 sztuki/a

Dane Techniczne Przyczepki Praktik N05-155 ptw

Producent:
Neptun Trailers
Kod:
GN101
Typ:
Przyczepa skrzyniowa
DMC:
550 KG
Ładowność:
450 KG
Massa Własna:
100 KG
Wymiary:
155 x 114 x 30
Koła:
5.00/10
Zaczep:
Rama:
zimnogięte podłużnice w przekroju U - poprzeczne belki - wybrane modele dodatkowy profil w dyszlu
Dyszel:
kształt V
Uchylna Skrzynia:
wywrotna skrzynia ładunkowa
Burty:
profilowana blacha cynkowa
Oś:
jednoosiowa nie hamowana 550 kg
Koło Podporowe:
tak jako element dodatkowy
Mocowanie Ładunku:
4 sztuki uchwytów
Oświetlenie:
zgodne z przepisami o ruchu drogowym
Gwarancja:
24 miesiące

Szczegółowy Opis Przyczepki Praktik N05-155 ptw

Bezpieczeństwo i wygoda przyczep Praktik zapewniona są dzięki strzałkowemu wzmocnionemu dyszlowi, niezależnemu zawieszeniu oraz elementom gumowym osi zapewniającym bezpieczną i stabilną jazdę.

Burty wykonane są z wysokiej jakości blachy cynkowanej. Są one profilowane aby uzyskać dużą sztywność, odporność na uderzenia, a także ze względu na estetykę. Zaczepy do mocowania plandeki, zarówno płaskiej jak i wysokiej (na stelażu) są standardowym wyposażeniem przyczep samochodowych Neptun.

Każda z przyczep samochodowych Neptu, posiada uchwyty taśmy mocującej, które umieszczone są w narożnikach skrzyni ładunkowej. Są one przymocowane do burt a nie do podłogi. W ten sposób do wykorzystania jest cała powierzchnia podłogi, a sklejka nie posiada dodatkowych osłabiających ją otworów. Ponadto lampy wielofunkcyjna są zamontowane wewnątrz tylnej belki i pod tylną burtą przez co są chronione przed uszkodzeniami oraz wilgocią i błotem. Złącza kablowe są chronione w najlepszy dostępny sposób i zapewniają wieloletnie bezobsługowe działanie.

Niektóre modele przyczep samochodowych Praktik mają ręcznie odchylaną skrzynię ładunkową. Dzięki takiej opcji, znacząco ułatwiony jest załadunek i rozładunek przewożonych towarów.

Podstawowe Porady Konserwacji Powłok Cynkowych w przyczepach samochodowych. Elementy ocynkowane powinny być często myte, a po kontakcie z solą drogową lub chemikaliami - każdorazowo. Cynk jest najlepszą formą ochrony przed korozją pod warunkiem, że przyczepa samochodowa jest prawidłowo konserwowana. Cynk jest metalem, który potrzebuje wielu miesięcy zanim jego powłoka przestanie się zmieniać. Każda powierzchnia ocynkowana matowieje. Szare matowe plamy nie osłabiają własności antykorozyjnych, wpływają jedynie na estetykę przyczepy.
Zachęcam Cię do obserwowania naszych profili społecznościowych aby na bieżąco obserwować wszelkie nowości w naszym serwisie informacyjnym oraz sklepie internetowym. Wszystkie wiadomości i oferty publikowane są na Facebook and Twitter.

Akcesoria Dodatkowe Płatne do Przyczepki Praktik N05-155 ptw

Są to wszystkie akcesoria, które możesz dodatkowo dokupić do tej przyczepy samochodowej. Jeśli już posiadasz przyczepę lekką neptun i zależy Ci jedynie na kupnie dodatkowego elementu, przejdź do działu Akcesoria gdzie znajdziesz wylistowane wszystkie produkty. Każdy produkt dodatkowy jak plandeka czy koło zapasowe posiada opis oraz listę przyczep samochodowych, do których będzie pasował.

Kupno Nowej Przyczepy Praktik N05-155 ptw

Każdy klient, który zdecyduje się zakupić u nas nową przyczepę samochodową Praktik N05-155 ptw otrzymuje gotowy produkt do rejestracji wraz z kompletem wymaganych dokumentów - dokumentem zakupu, gwarancją na 2 lata, instrukcją obsługi pojazdu oraz homologacją EU producenta. W chwili obecnej oferujemy dwie opcje zakupu. Pierwsza to osobisty odbiór przyczepy z placu handlowego po wcześniejszej rejestracji oraz drugie rozwiązanie - wysyłamy dokumenty do rejestracji pojazdu pocztą na wskazany adres a klient odbiera pojazd wraz z tablicą rejestracyjną osobiście.

Lokalizacja Centrum Przyczep Przygoń oraz dane kontaktowe

Punkt handlowy z przyczepami samochodowymi zlokalizowany jest na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 (gmina Dobroń, województwo łódzkie). Jeśli masz pytania zadźwoń pod numer telefonu +48 696 426 746 lub napisz email redakcja@kolumna24.pl.
Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy w druku i publikacji oraz literówki. Powielanie materiałów lub wykorzystywanie zdjęć lub tekstów bez pisemnej zgody Sorelpol Sp. z o.o. jest zabronione. Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia zmian w danych technicznych oraz zmian ceny bez wcześniejszego powiadomienia.
WSZYSTKIE PRZYCZEPKI
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw
Praktik N05-155 ptw
NOWE LEKKIE
DMC
550 KG
Wymiary
155 x 114 x 30
Cena
1599 PLN
KOLUMNA24