OFERTA PRZYCZEPY

Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Przyczepa Samochodowa model City N05-146 city wyprodukowany pod marką Neptun to małych gabarytów środek transportowy, przygotowany z myślą o mieszkańcach dużych miast a także właścicieli quadów, którzy mogą podpiąć tą przyczepę i ciągnąć ją z ładunkiem. Zwłaszcza mieszkańcy dużych miast mają problemy z wygospodarowaniem wolnej przestrzeni dlatego dużym atutem są niewielkie rozmiary przyczepy, która zmieści się do większości pomieszczeń. Na dodatek posiada ona możliwość schowania dyszla pod skrzynię załadunkową aby jeszcze bardziej zmniejszyć jej rozmiar.
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Dostępność i Cena City N05-146 city

Cena Brutto:
1399 PLN
Cenna Netto:
1137.4 PLN
Dostępność:
1 sztuki/a

Dane Techniczne Przyczepki City N05-146 city

Producent:
Neptun Trailers
Kod:
GN047
Typ:
Przyczepa skrzyniowa
DMC:
500 KG
Ładowność:
413 KG
Massa Własna:
87 KG
Wymiary:
146 x 98 x 30
Koła:
5.00/10
Zaczep:
kulowy 750 kg
Rama:
rama skręcana nitowana z kształtownika stalowego -cynkowana
Dyszel:
prosty, chowany pod skrzynię
Uchylna Skrzynia:
brak
Burty:
profilowane blachy cynkowe
Oś:
jednoosiowa nie hamowana 550 kg
Koło Podporowe:
tak jako element dodatkowy
Mocowanie Ładunku:
4 sztuki uchwytów
Oświetlenie:
zgodne z przepisami o ruchu drogowym
Gwarancja:
24 miesiące

Szczegółowy Opis Przyczepki City N05-146 city

Wszystkie przyczepy samochodowe Neptun posiadają standardowo zamontowane zaczepy plandeki. Służą one do mocowania plandek zarówno płaskich jak i wysokich na stelażach. Zawieszenie kół jest niezależne, a jego elementy gumowe gwarantują bezpieczną i wygodną jazdę. Uchwyty taśmy (liny) mocującej ładunek są umieszczone w narożnikach skrzyni. Uchwyty mocowane są standardowo we wszystkich przyczepach Neptun.

Lampy wielofunkcyjne są zamontowane wewnątrz tylnej belki i pod tylną burtą przez co są chronione przed uszkodzeniami oraz wilgocią i błotem. Złącza kablowe są chronione w najlepszy dostępny sposób i zapewniają wieloletnie bezobsługowe działanie.

Podstawowe Porady Konserwacji Powłok Cynkowych w przyczepach samochodowych. Elementy ocynkowane powinny być często myte, a po kontakcie z solą drogową lub chemikaliami - każdorazowo. Cynk jest najlepszą formą ochrony przed korozją pod warunkiem, że przyczepa samochodowa jest prawidłowo konserwowana. Cynk jest metalem, który potrzebuje wielu miesięcy zanim jego powłoka przestanie się zmieniać. Każda powierzchnia ocynkowana matowieje. Szare matowe plamy nie osłabiają własności antykorozyjnych, wpływają jedynie na estetykę przyczepy.
Zachęcam Cię do obserwowania naszych profili społecznościowych aby na bieżąco obserwować wszelkie nowości w naszym serwisie informacyjnym oraz sklepie internetowym. Wszystkie wiadomości i oferty publikowane są na Facebook and Twitter.

Akcesoria Dodatkowe Płatne do Przyczepki City N05-146 city

Są to wszystkie akcesoria, które możesz dodatkowo dokupić do tej przyczepy samochodowej. Jeśli już posiadasz przyczepę lekką neptun i zależy Ci jedynie na kupnie dodatkowego elementu, przejdź do działu Akcesoria gdzie znajdziesz wylistowane wszystkie produkty. Każdy produkt dodatkowy jak plandeka czy koło zapasowe posiada opis oraz listę przyczep samochodowych, do których będzie pasował.

Kupno Nowej Przyczepy City N05-146 city

Każdy klient, który zdecyduje się zakupić u nas nową przyczepę samochodową City N05-146 city otrzymuje gotowy produkt do rejestracji wraz z kompletem wymaganych dokumentów - dokumentem zakupu, gwarancją na 2 lata, instrukcją obsługi pojazdu oraz homologacją EU producenta. W chwili obecnej oferujemy dwie opcje zakupu. Pierwsza to osobisty odbiór przyczepy z placu handlowego po wcześniejszej rejestracji oraz drugie rozwiązanie - wysyłamy dokumenty do rejestracji pojazdu pocztą na wskazany adres a klient odbiera pojazd wraz z tablicą rejestracyjną osobiście.

Lokalizacja Centrum Przyczep Przygoń oraz dane kontaktowe

Punkt handlowy z przyczepami samochodowymi zlokalizowany jest na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 (gmina Dobroń, województwo łódzkie). Jeśli masz pytania zadźwoń pod numer telefonu +48 696 426 746 lub napisz email redakcja@kolumna24.pl.
Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy w druku i publikacji oraz literówki. Powielanie materiałów lub wykorzystywanie zdjęć lub tekstów bez pisemnej zgody Sorelpol Sp. z o.o. jest zabronione. Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia zmian w danych technicznych oraz zmian ceny bez wcześniejszego powiadomienia.
WSZYSTKIE PRZYCZEPKI
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city
City N05-146 city
NOWE LEKKIE
DMC
500 KG
Wymiary
146 x 98 x 30
Cena
1399 PLN
KOLUMNA24