Serwis Informacyjny Kolumna24 Logo

Serwis Informacyjny Kolumna24

Kolumna24 jest regionalnym serwisem informacyjnym przygotowanym specjalnie dla czytelników z regionu łódzkiego. Oprócz najnowszych wiadomości przygotowaliśmy możliwość publikowania własnych artykułów na autorskiej platformie blogowej aby każdy mógł wyrazić własne opinie na bieżące wydarzenia i podzielił się własnymi zainteresowaniami.
           
 
OPINIE

Mikroblog: Prowadź Relacje na Żywo z różnych wydarzeń

Jeśli organizujesz dowolne wydarzenie i chcesz podzielić się z innymi co się na nim dzieje, skorzystaj z naszej platformy Kolumna24, na której z łatwością możesz prowadzić relacje na żywo. Platforma jest otwarta dla wszystkich i wystarczy dostęp do internetu. W chwili obecnej umożliwiamy dodawanie tekstu oraz zdjęć. W celu rozpoczęcia korzystania z narzędzia wystarczy się zarejestrować w serwisie.
Mikroblog: Prowadź Relacje na Żywo z różnych wydarzeń
Zdjęcie: © kolumna24/ilustracyjne   

Mikroblog Kolumna24: Relacje na żywo z dowolnych wydarzeń

Na platformie Kolumna24 zostało uruchomione nowe narzędzie do publikowania relacji na żywo w formie mikrobloga z dowolnego wydarzenia. To doskonały sposób aby każdy usłyszał o tym co organizujesz. Aby wykorzystać potencjał naszego mikrobloga wystarczy się zarejestrować i publikować regularnie wpisy.

Wszystkie relacje automatycznie promowane są w wyszukiwarce Google za sprawą odpowiedniej optymalizacji całego serwisu. Ponadto każdą rozpoczętą relację będziemy promować na naszych profilach społecznościowych.
Oprócz tego, że będziesz prowadził relację z dowolnego wydarzenia możesz także publikować artykuły na swoim blogu. Jak wykorzystasz udostępnione narzędzia zależy tylko od Ciebie.
WSZYSTKIE POSTY
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!