ŁASK

Udany weekend młodych piłkarzy Akademii Piłki Nożnej Funino

Elżbieta Kwiecińska/Marcin Jankowski  •  6 września 2016 (23:59)
Akademia Funinio na dobre rozpoczęła nowy sezon po wakacyjnej przerwie. Dwa tygodnie temu powrócono do treningów a w pierwszy weekend września zawodnicy APN Funino wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Pazera Cup 2016 dla rocznika 2009, który rozgrywany był w Karsznicach. W tym czasie najstarsza grupa rozegrała mecz towarzyski w Łodzi.
Udany weekend młodych piłkarzy Akademii Piłki Nożnej Funino
Zdjęcie:   
AUTOREKLAMA
Planujesz kupić nową przyczepę samochodową? A może tylko potrzebujesz przewieźć dowolną rzecz, która nie mieści się do Twojego samochodu? Przyjedź do punktu handlowego na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 w gminie Dobroń. Wcześniej możesz zapoznać się z ofertą nowych przyczep i wypożyczalni na stronie internetowej Kolumna24.

Ogólnopolski Turniej Pazera Cup 2016 rocznika 2009


Pazera Cup 2016 to bardzo dobrze zorganizowany turniej, w którym udział wzięło aż 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Zespół APN Funino znalazł się w grupie B, gdzie mierzył się z takimi zespołami jak: Pogoń Zduńska Wola I, AF Widzew, Mulks Łask, Warta Sieradz. Wyniki w grupach dały Akademii Funino przepustkę do fazy "Ligi Mistrzów", gdzie konkurowała z 4 najlepszymi drużynami z całego turnieju. W tej fazie ponownie drużyna spotkała się z AF Widzew i Mulks Łask oraz z dwoma drużynami z grupy A - Diament Zduńska Wola II oraz AF Widzew II. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich rozegranych meczy oraz zdobywców bramek.

Faza grupowa

APN Funinio - AF Widzew 1:1 (Marcel Miszczak)
APN Funinio - Pogoń Zduńska Wola I 2:0 (Bartłomiej Kurkowski, Kamil Szkudlarek)
APN Funinio - Mulsk Łask 2:1 (Marcel Miszczak, Samobójczy)
APN Funinio - Warta Sieradz 0:3

Faza "Ligi Mistrzów"

APN Funinio - AF Widzew 2:2 (Marcel Miszczak x2)
APN Funinio - Diament Zduńska Wola 2:1 (Kuba Furmański, Marcel Miszczak)
APN Funinio - AF Widzew II 1:2 (Wiktor Młynarczyk)
APN Funinio - Mulks Łask 1:2 (Marcel Miszczak)

Udział w Turnieju Pazera Cup 2016 na pewno zaliczymy do udanych i zostanie zapamiętamy bardzo dobry występ naszych podopiecznych. - jak przekazali przedstawiciele APN Funino dodając - Podsumowując, dzięki takim turniejom chłopcy zdobywają nowe doświadczenia, nabierają pewności siebie a przede wszystkim przy tym wszystkim dobrze się bawią. Cieszą również osiągnięte wyniki, które pokazują, że z każdym rywalem potrafimy nawiązać walkę i zdobyć bramkę. W drużynie było kilku debiutujących zawodników z rocznika 2011, m.in. Patryk Jankowski a także Wiktor Młynarczyk i Bartłomiej Kurkowski, którzy nawet zdobyli po jednej bramce. Bardzo dobrze radził sobie Marcel Miszczak, który zdobył aż 6 bramek dla naszego zespołu. Widać efekt pracy Marcela, który podczas trwania wakacji nie odpoczywał i codziennie brał udział w indywidualnych treningach.

W turnieju nie było klasyfikacji miejsc, wszyscy byli zwycięzcami, a każdy mały piłkarz zasłużył na nagrodę w postaci medalu i pucharu dla całej drużyny. Drużyna APN Funinio wystąpiła w składzie Marcel Miszczak, Igor Durski, Kamil Szkudlarek, Kuba Furmański, Jan Zawiasa, Filip Tosik, Michał Solecki, Michał Kołodziejek, Bartłomiej Kurkowski, Patryk Jankowski i Wiktor Młynarczyk pod opieką trenerów Macieja Miszczaka, Dominika Matusiaka oraz Dawida Liśkiewicza.

Sparing APN Funino z Akademią Piłkarską Łódź


Natomiast piłkarze z rocznika 2007 reprezentujący Akademię Funino pojechali do Łodzi, gdzie rozegrany został sparing z Akademią Piłkarską Łódź, w którym odnieśli zwycięstwo wygrywając 5:4. Bramki zdobywali : Krystian Brzezowski 2, Błażej Witczak 2 i Oliwier Tomczak.

Silna drużyna z Łodzi postawiła trudne warunki naszym zawodnikom, jednak końcowy rezultat dał nam zwycięstwo. W bramce świetnie spisywał się nasz goalkeeper Marcin Żyła, który często popisywał się niezwykle efektownymi paradami, utrudniając przeciwnikom zdobycie gola. - podsumował sparing, trener APN Funino Krzysztof Miszczak.

Skład APN Funinio: Marcin Żyła, Oliwier Tomczak, Mikołaj Kwieciński, Krystian Brzezowski, Michał Szczechowicz, Paweł Follman, Błażej Witczak, Wiktor Przeworski, Dominik Szypczyński, Mikołaj Piechura, Dawid Pawęta i Kacper Adamkiewicz

Trener: Krzysztof Miszczak
#łask #kolumna #apnfunino #piłkanożna #dzieci #sport #turniej #pazera cup 2016
Galeria Udany weekend młodych piłkarzy Akademii Piłki Nożnej Funino
ŁKS Łódź Zagra w II Lidze Zamiast Finishparkiet Drwęca NML
ŁÓDŹ

ŁKS Łódź Zagra w II Lidze Zamiast Finishparkiet Drwęca NML

Łask: Zabił Swoją Konkubinę? Mężczyzna Został Zatrzymany
ŁASK

Łask: Zabił Swoją Konkubinę? Mężczyzna Został Zatrzymany

Łódzkie: Ratują życie. Sami Dostaną 1 Milion Złotych Pomocy
ŁASK

Łódzkie: Ratują życie. Sami Dostaną 1 Milion Złotych Pomocy

(Video) I Bieg Leśny w Teodorach za nami. Blisko 400 zawodników
ŁASK

(Video) I Bieg Leśny w Teodorach za nami. Blisko 400 zawodników

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city
1399 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw
1750 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24