ŁASK

Pożegnanie wakacji z Survival Wrak Race w Łasku już 4 września

Marcin Jankowski  •  12 sierpnia 2016 (20:40)
Do wyścigu wraków samochodowych w Łasku zorganizowanych przez Survival Wrak Race pozostały już tylko 23 dni. Zawody te będą okazją dla zapalonych kierowców aby walczyć o pierwsze miejsce i główną nagrodę, których liczba rośnie z dnia na dzień...
Video:
AUTOREKLAMA
Planujesz kupić nową przyczepę samochodową? A może tylko potrzebujesz przewieźć dowolną rzecz, która nie mieści się do Twojego samochodu? Przyjedź do punktu handlowego na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 w gminie Dobroń. Wcześniej możesz zapoznać się z ofertą nowych przyczep i wypożyczalni na stronie internetowej Kolumna24.

Długa lista startowa Survival Wrak Race


Wrześniowa edycja Survival Wrak Race w Łasku na zakończenie wakacji, zresztą tak jak poprzednie, przyciąga dużą liczbę startujących załóg zapewne za sprawą tej ostatniej, która cieszyła się dobrą opinią wśród biorących w niej udział. Obecnie na liście startowej na 4 września 2016 roku zameldowały się 22 załogi ale to zapewne nie koniec gdyż lista startowa jest jeszcze otwarta. Pamiętajcie, że aby wystartować należy zgłosić chęć startów do Survival Wrak Race a można to zrobić również w dzień wyścigu.

4 września na torze w Łasku zobaczymy wraki samochodowe takich zespołów jak - KOTULIN TEAM - (Damian), KOTULIN TEAM - (Paweł), KOTULIN TEAM - (Mateusz), KOTULIN TEAM - (Sebastian), KOTULIN TEAM - (Grzegorz), KAMIENNA TEAM - (Sebastian Schabowski), WITCH TEAM - Nina (Piekarczyk), BASTEK MAX TEAM - (Roman Świerkowski), WEGAM WRAK TEAM - (Grzegorz Wysocki), WITCH TEAM - (Edyta Wysocka), CARPE DIEM - (Aga i Przemek), CIASNY WIESIEK - (Tomasz Piechota), GABRYSIA TEAM - (Dariusz Choręziak), FIREK TEAM - (Tomasz Firaza), DIABŁY - (Przemysław Grzanka), HANYSY TEAM - (Pardela Piotr), DŻIHAD TEAM - (Ireneusz Piotrowski , Tomasz Czechowicz), TRZĄSU - (Rafał Kośny), BISPOL 1 - (Piotr Szymoniak), BISPOL 2 - (Marcin Bednarek), BOŻEK TEAM 1- Roman Jakubczyk), BOŻEK TEAM 2 (Marcin Jakubczyk).

Większość startujących zespołów to stali bywalcy nie tylko na Survival Wrak Race, którzy swoją widowiskową jazdą wywołują sporo emocji wśród licznie zgromadzonej widowni. A Ci również nie pozostają obojętni na rywalizację sportową na torze...

Wyścigi wraków samochodowych w Polsce


Wielokrotnie już pojawiały się informacje o Survival Wrak Race i samych wyścigach wraków samochodowych w Łasku. Tym razem przyszła kolej na przybliżenie naszym czytelnikom jak prezentują się wyścigi wraków samochodowych w innych regionach Polski. Bądź co bądź dość widowiskowej konkurencji sportów motoryzacyjnych, na którą może sobie pozwolić każdy z odrobiną zacięcia motoryzacyjnego.

Wrak Race Silesia to chyba najbardziej rozpoznawalne wyścigi wraków samochodowych w naszym kraju. Na południu Polski wiodą one prym jeśli chodzi o ściganie się niskiej wartości samochodami nie przekraczającymi 1 000 złoty. Również Mazowiecki Wrak Race dobrze radzi sobie na mapie wyścigów wraków a to za sprawą dobrze przygotowanego toru. W tym miejscu nie można zapomnieć również o Wrak Race Centrum czyli nieformalnej grupy z Zelowa, która przygotowała dla wszystkich fanów motoryzacji już cztery edycje w swoim mieście. Ale oczywiście to nie jedyna wrak racy, na których można się ścigać swoimi potworami...

W zasadzie sport ten staje się co raz bardziej popularny a więc powstają lokalne edycje, jedne mniej a drugie bardziej popularne. Obecnie każdy z rajdów rządzi się swoimi prawami jednak zasady we wszystkich są zbliżone do siebie. Wygranym zostaje ten, kto w określonym czasie pokona jak najwięcej okrążeń a wartość samochodów nie może przekroczyć 1 000 złota.
#motoryzacja #łask #kolumna #wyścigi #wrak #race #wraki #samochody #czaswolny #laweta #autolaweta #łask marwis
ŁKS Łódź Zagra w II Lidze Zamiast Finishparkiet Drwęca NML
ŁÓDŹ

ŁKS Łódź Zagra w II Lidze Zamiast Finishparkiet Drwęca NML

Łask: Zabił Swoją Konkubinę? Mężczyzna Został Zatrzymany
ŁASK

Łask: Zabił Swoją Konkubinę? Mężczyzna Został Zatrzymany

Łódzkie: Ratują życie. Sami Dostaną 1 Milion Złotych Pomocy
ŁASK

Łódzkie: Ratują życie. Sami Dostaną 1 Milion Złotych Pomocy

(Video) I Bieg Leśny w Teodorach za nami. Blisko 400 zawodników
ŁASK

(Video) I Bieg Leśny w Teodorach za nami. Blisko 400 zawodników

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city
1399 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw
1750 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24