KSW COLOSSEUM

KSW MMA: PGE Stadion Narodowy w maju z Khalidovem i Pudzianowskim

Marcin Jankowski  •  20 grudnia 2016 (21:56), aktualizacja 17 stycznia 2017 (13:11)
To o czym mówiło się nieoficjalnie od dawna staje się faktem. Największa organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce oraz w Europie, dobrze znana polskim kibicom KSW - Konfrontacje Sztuk Walki - podjęła decyzję o zorganizowaniu największej gali walk MMA w swoje historii na PGE Stadionie Narodowym. Z punktu widzenia organizacyjnego będzie to duże wyzwanie aby zapełnić w całości tak duży obiekt.
KSW MMA: PGE Stadion Narodowy w maju z Khalidovem i Pudzianowskim
Zdjęcie: © PGE/Stadion narodowy w Warszawie   
AUTOREKLAMA
Planujesz kupić nową przyczepę samochodową? A może tylko potrzebujesz przewieźć dowolną rzecz, która nie mieści się do Twojego samochodu? Przyjedź do punktu handlowego na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 w gminie Dobroń. Wcześniej możesz zapoznać się z ofertą nowych przyczep i wypożyczalni na stronie internetowej Kolumna24.

Coraz mniej niewiadomych przed majową galą KSW na Stadionie Narodowym


Coraz więcej szczegółów podają do publicznej wiadomości organizatorzy gali KSW z walkami zawodników mieszanych sztuk walk (MMA), która odbędzie się na największym obiekcie sportowym w Polsce czyli PGE Stadionie Narodowym. Kibice, którzy pojawią się w Warszawie na pewno obejrzą walki takich zawodników jak Mammed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Fernando Rodrigues Jr, Marcin Różalski, Tomasz Narkun, Marcin Wójcik, Marcin Wrzosek czy Damian Janikowski.

Powracający po dłuższej przerwie do walk Mammed Khalidov, przed wielką galą w Warszawie spróbuje swoich sił na rodzinnej dla niego gali organizowanej przez ACB w Manchesterze z Luke Barnattem. Marcowa walka z Mammedem Khalidovem zapowiada się na ciekawy pojedynek. W zasadzie zawodnika z Groznego nie trzeba przedstawiać. Jego przeciwnikiem jest natomiast Anglik Luke Barnatt, który walczył między innymi dla znanej federacji UFC. Na chwilę obecną Luke Barnatt jest 28-letnim zawodnikiem i jego rekord wynosi 11 zwycięskich walk i 3 przegrane.

KSW organizuje galę walk na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie


27 maja 2017 roku na największej arenie sportowej w Polsce na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie dojdzie do gali, która jest krokiem milowym dla sportów walk w Polsce. PGE Narodowy w Warszawie to największa arena sportowa w Polsce i wizytówka w Europie. Na stadionie odbywają się najważniejsze mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz koncerty gwiazd światowej muzyki. Teraz przyszła pora na to, aby przed 60-tysięczną publicznością po raz pierwszy wystąpili zawodnicy MMA.

Federacja KSW od lat zapełnia największe areny w Polsce. Pełne trybuny oglądały zmagania najlepszych w Europie zawodników sportów walki w TAURON Arenie, ERGO Arenie, Hali Stulecia, Atlas Arenie, Katowickim Spodku i na warszawskim Torwarze. W nowym roku 2017 właściciele KSW liczą na to, że jest najlepszy moment, aby fani MMA zapełnili nową wspaniałą arenę jaką jest PGE Stadion Narodowy.

Na PGE Narodowym fani mieszanych sztuk walki zobaczą najbardziej znane nazwiska organizacji KSW. Do okrągłej klatki wejdzie mistrz KSW w wadze średniej Mamed Khalidov, najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz Pudzianowski oraz mistrz KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodrigues Jr. W warszawie w MMA zadebiutuje też medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski.

Bilety dostępne są już w sprzedaży na to wydarzenie.

MMA KSW 37: wielkie zainteresowanie walką Popek - Pudzian


Ostatnia gala KSW 37: Cyrk Bólu okazała się strzałem w dziesiątkę, na której w oktagonie na przeciwko siebie stanęli Popek Monster oraz Mariusz Pudzianowski. Walka za sprawą tych dwóch postaci cieszyła się tak dużą popularnością wśród kibiców, że bilety wyprzedały się w bardzo krótkim czasie zaraz po ich wprowadzeniu do oficjalnej sprzedaży.

Czy najnowsza gala już na PGE Stadionie Narodowym okaże się również interesująca dla fanów? Okaże się już w najbliższym czasie.
#ksw #sport #mma #pge #stadion #narodowy #warszawa #ksw37popek #khalidov #pudzianowski
Łask: Czy Zlikwidują Linię Autobusową D do Pabianic?
ŁASK

Łask: Czy Zlikwidują Linię Autobusową D do Pabianic?

Łask po Burzy: wszędzie pozalewane ulice, połamane drzewa
ŁASK

Łask po Burzy: wszędzie pozalewane ulice, połamane drzewa

Łódź: Zachodnia Obwodnica Łodzi na S14 skierowana do przetargu
ŁÓDŹ

Łódź: Zachodnia Obwodnica Łodzi na S14 skierowana do przetargu

OSP Kolumna: usuwanie skutków wieczornej burzy w Kolumnie
ŁASK

OSP Kolumna: usuwanie skutków wieczornej burzy w Kolumnie

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city
1399 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw
1750 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24