KSW COLOSSEUM

MMA KSW 37: Kiedy walka Popek vs Pudzianowski w klatce?

Marcin Jankowski  •  22 listopada 2016 (19:07), aktualizacja 3 grudnia 2016 (16:14)
Federacja KSW to największa polska organizacja zajmująca się organizacją walk na zasadach MMA profesjonalnych zawodników takich jak Mammed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla czy Karol Bedorf ora wielu innych... Wiele wskazuje na to, że najbliższa gala KSW 37 pobije wszelkie rekordy oglądalności a to dlatego, że jednym z tzw. freak fightów będzie walka Mariusz Pudzianowski kontra Popek Monster (Paweł Rak) samozwańczy Król Albanii i członek zespołu Gang Albanii.
Video: © KSW/Popek Monster w klatce
AUTOREKLAMA
Planujesz kupić nową przyczepę samochodową? A może tylko potrzebujesz przewieźć dowolną rzecz, która nie mieści się do Twojego samochodu? Przyjedź do punktu handlowego na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 w gminie Dobroń. Wcześniej możesz zapoznać się z ofertą nowych przyczep i wypożyczalni na stronie internetowej Kolumna24.

MMA News KSW 37: Popek Monster - Mariusz Pudzianowski, relacja online walk w Krakowie


Interesujesz się sportami walk a w szczególności MMA? Śledź online starcie największych gwiazd MMA w Polsce na gali KSW 37: Circus of Pain w Krakowie w naszej relacji z tego arcyciekawego wydarzenia. Pełna relacja dostępna na naszej stronie
MMA KSW 37: Popek - Pudzian, relacja z walk w Krakowie online
. To dziewięć walk na zasadach mieszanych sztuk walk, 18 zawodników i klatka, z której tylko jeden okaże się zwycięzcą. Kto wygra? Przekonamy się już dziś w sobotę, 3 grudnia 2016 roku. Początek relacji od godziny 1900.

Kiedy i gdzie walka Pudzian vs. Popek Monster na zasadach MMA


Najbliższa gala KSW 37 odbędzie się już 3 grudnia 2016 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Ze względu na dość ciekawy i elektryzujący rozkład starć i ciekawe nazwiska zawodników, akurat ta edycja cieszy się ogromną popularnością. Początek gali będzie miał miejsce już o godzinie 1900. Walkę bez przeszkód będzie można oglądać w Cyfrowym Polsacie po wykupieniu abonamentu (Pay-Per-View) lub na KSW TV również po wniesieniu opłaty. Oczywiście każdy ma możliwość obejrzenia wszystkich walk na żywo jednak na chwilę obecną została jedynie garstka biletów. Większość rozeszła się już na miesiąc przed widowiskiem.

KSW Popek: oczy czyli prawdziwy monster freak


Popek znany także jako Król Albanii - Paweł Rak pochodzący z Krakowa zmierzy się w oktagonie z Mariuszem Pudzianowskim w kategorii ciężkiej. Dlaczego ta walka jest tak elektryzująca dla fanów sportów walk i zwykłych kibiców. Popek to postać dość barwna, znana w świecie muzyki. W związku z problemami z prawem, Popek musiał uciekać z naszego kraju i przez długi okres czasu mieszkał za granicą. Dzięki możliwościom jakie daje internet, zaczął publikować swoje filmiki z garażu, na których prezentował swoją twórczość. Największą popularność przyniosło mu jednak wydanie płyty Gang Albanii wspólnie z Borixonem oraz Robertem M.

Dużym zaskoczeniem dla wszystkich fanów gwiazdora co też wzmogło jego popularność było wytatuowanie sobie oczu na ciemny kolor. Przydomek Monster jest więc nie przypadkowy gdyż dodatkowo Popek stworzył sobie dwie blizny na twarzy tzw. skaryfikacje.

Popek nie jest do końca laikiem w MMA. W przeszłości stoczył trzy walki z czego dwie wygrał. Po podjęciu decyji o starcie w KSW w Krakowie musiał jednak zmienić swój dotychczasowy styl bycia i całkowicie poświęcić się sportowi, treningom i przygotowaniom przed walką z Mariuszem Pudzianowskim. Za przygotowanie do walki odpowiada Marcin Różal Różalski również ceniona postać świata MMA w kategorii ciężkiej federacji KSW.

Jak sam mówi Popek we wszelkich wywiadach przed tym wydarzeniem bardzo poważnie wziął się do treningów. Popek rzucił narkotyki i alkochol specjalnie na walkę z Mariuszem Pudzianowskim.

KSW 37: Circus Of Pain pełna lista zawodników w Krakowie


KSW 37 federacji MMA w Polsce i również największej w Europie zmierzą się także inni znani zawodnicy.

Swoich tytułów mistrzowskich bronić będą w kategorii ciężkiej Karol Bedorf, półśredniej Borys Mańkowski i w kategorii piórkowej Artur Sowiński. Ten pierwszy zmierzy się z brazylijskim królem nokautu Fernando Rodriguesem Jr, natomiast drugi powalczy z utytułowanym Anglikiem Johnem Maguire’em. Starcie Artura Sowińskiego z Marcinem Wrzoskiem w kategorii piórkowej uważane jest za najważniejsze starcie w historii polskiej MMA. Pełna lista zawodników występujących na KSW 37 w Krakowie:

Karol Bedorf - (120 KG) - Fernando Rodrigues Jr.

Mariusz Pudzianowski - (120 KG) - Popek Monster

Borys Mańskowski - (77 KG) - John Maguire

Artur Sowiński - (66 KG) - Marcin Wrzosek

Maciej Jewtuszko - (77 KG) - Yasubey Enomoto

Łukasz Chlewicki - (70 KG) - Mansour Barnaoui

Marcin Wójcik - (93 KG) - Marcin Łazarz

Filip Wolański - (66 KG) - Łukasz Rajewski
#mma #sport #polska #ksw #pudzianowski #popek #bedorf #mańkowski #klatka #walki #oktagon #tauronarena #kraków #ksw37popek #mmanews #mmainfo #mmahistory
ŁKS Łódź Zagra w II Lidze Zamiast Finishparkiet Drwęca NML
ŁÓDŹ

ŁKS Łódź Zagra w II Lidze Zamiast Finishparkiet Drwęca NML

Łask: Zabił Swoją Konkubinę? Mężczyzna Został Zatrzymany
ŁASK

Łask: Zabił Swoją Konkubinę? Mężczyzna Został Zatrzymany

Łódzkie: Ratują życie. Sami Dostaną 1 Milion Złotych Pomocy
ŁASK

Łódzkie: Ratują życie. Sami Dostaną 1 Milion Złotych Pomocy

(Video) I Bieg Leśny w Teodorach za nami. Blisko 400 zawodników
ŁASK

(Video) I Bieg Leśny w Teodorach za nami. Blisko 400 zawodników

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city
1399 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun City N05-146 city

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N05-155 ptw

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd
1599 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptd

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw
1750 PLN

Przyczepa Samochodowa Neptun Pratik N07-202 ptw

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24