ŁASK

Łask: Odbiór Odpadów Wielkogabarytowych 2017 na Terenie Gminy

Marcin Jankowski  •  4 kwietnia 2017 (23:05)
Właśnie ruszyła, od początku kwietnia 2017 roku, zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Miasta i Gminy Łask, które będą odbierane od osób prywatnych zgodnie z poniższym harmonogramem oraz wskazanym rodzajem odpadów. Jest to coroczne działanie firm zajmujących się segregowaniem nieczystości w naszym regionie.
Łask: Odbiór Odpadów Wielkogabarytowych 2017 na Terenie Gminy
Zdjęcie: Domena Publiczna/zdjęcie ilustracyjne   
AUTOREKLAMA
Przyczepki samochodowe: wypożyczalnia i sprzedaż z pełną ofertą
MOTORYZACJA

Przyczepki Samochodowe: wypożyczalnia i sprzedaż z pełną ofertą

Łask: harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie miasta i gminy


Przede wszystkim zbiórka nie obejmuje odpadów, które powstały w wyniku prowadzonej działalności gospodarczej a tym samym od podmiotów gospodarczych. Aby odpady zostałe zabrane muszą nimi być odpady wielkogabarytowe takie jak wersalki, tapczany, łóżka, fotele, elementy stolarki, okna, dywany, wykładziny. W skład dozwolonych materiałów wchodzą wszekiego rodzaju metale (złom) a także zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne (telewizory, monitory, pralki, radia, drukarki, odkurzacze) w tym urządzenia zawierające freony (lodówki). Osoby prywatne mogą także pozbyć się zużytych opon (do rozmiaru 1250 mm x 400 mm) oraz baterie i akumulatory. Nie będą zbierane: gruz, kamienie oraz odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych.

Odpady będą zbierane od godziny 600 wskazanego dnia i należy je zgromadzić do tego czasu lub w dniu poprzedzającym:

- mieszkańcy domów jednorodzinnych na zewnątrz posesji, do której jest swobodny dojazd
- mieszkańcy budynków wielorodzinnych przy gniazdach pojemników na odpady.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Łasku i gminy Łask zostanie przeprowadzona w terminach od 18 kwietnia 2016 roku do 29 kwietnia 2016 roku z uwzględnieniem poszczególnych terminów dla konkretnych lokalizacji.

Dzień I
03.04.2017 roku ( poniedziałek )

Łask ulice: Górna, Kilińskiego, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Łąkowa, Matejki, Plac Dąbrowskiego, Pl.11 Listopada, Północna, Słowackiego, Strażacka, Reymonta, Tylna, Wąska, Widawska, Zachodnia, Zielona, Żeromskiego; budynki ZGM Łask: Plac Dąbrowskiego 3, Pl. 11 Listopada 1, 21, Kilińskiego 26, 63, 69, 69B, 69C, Widawska 3, 14, 18, Zielona 12, Żeromskiego 10, 21.

Dzień II
04.04.2017 roku ( wtorek )

Łask ulice: 9 Maja, Andersa, Armii Krajowej, Batorego, Chabrowa, Polna, Przemysłowa, Szpitalna, Warszawska, Wiosenna, Źródlana, Żytnia,
bl. Warszawska 64/70; Osiedle Sobieskiego: Polna 7, 11, 15, 17, 19, Południowa 3; Osiedle Batorego: 9 Maja 46, 63, 69,
szczyt pomiędzy bl. 67/69, 73; Batorego 34, 38, 46, przy „TWIXIE”, Spółdzielcza, Warszawska 32; budynki ZGM Łask: 9 Maja 88, 88A, 88B /baraki/, ul. Warszawska 2, 2A; Osiedle Przylesie ulice: Borowikowa, Bohaterów Września, Cisowa, Dębowa, Jodłowa, Jesionowa, Leszczynowa, Orzechowa, Podleśna, Szkolna, Topolowa; Gmina: Wola Łaska.

Dzień III
05.04.2017 roku ( środa )

Łask ulice: 1 Maja, Broniewskiego, Czarneckiego, Kasprowicza, Kwirama, Łaskiego, Mickiewicza, Narutowicza, Okrzei, Prostokątna, Prusa, Sienkiewicza, Słoneczna, Osiedle Sobieskiego: 1 Maja 1, 3, 5, 7, 9; Jana Pawła II 2, 3, 4, 5, 6, 9 B, 12; Narutowicza 5, 25, 30, 32; Prostokątna 1, Skłodowskiej 2, 3, 4, 5, 7, śmietnik przy "Witamince"; Osiedle Mickiewicza: 1 Maja przy kotłowni; Karpińskiego, Rodziny Bujnowskich 3;
Osiedle MON: Jana Pawła II bl. 9, 9A, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Kosynierów 1, 3; Pułaskiego 1, 3, 5; Wróblewskiego 3, 5;
budynki ZGM Łask: Południowa 4, 4 A, 4 B.

Dzień IV
06.04.2017 roku ( czwartek )

Kolumna: 3 Maja, Bazarowa, Czajkowskiego, Dolna, Findera, Graniczna, Grzybowa, Harcerska, Jagiełły, Kopernika, Kresowa, Letnia, Lubelska, Luksemburg, Łączna, Łódzka, Niska, Ostatnia, Orzeszkowej, Piaskowa, Piękna, Piotrkowska, Pl. Szarych Szeregów, Powst. Styczniowych, Prosta, Skromna, Torowa lewa i prawa strona, Tuwima, Wczasowa, Wyspiańskiego, Wysoka, Gdańska, Leśna, Krasickiego, Komuny Paryskiej, Łanowa, Miodowa, Kwiatowa, Modrzewiowa, Wileńska, Zakopiańska, bl. Harcerska 2, 4,
budynki ZGM: Gdańska 17, Graniczna 11, 12, Jagiełły 8, 10, Komuny Paryskiej 14, 20, Letnia 7, 8, 11, Lubelska 4, 6, 10, 12, Piękna 6, Piotrkowska 7, 11, 25, Szarych Szeregów 5, Wczasowa 2, Wileńska 1, 13, 25, 27, Tuwima 24, Zakopiańska 16.

Dzień V
07.04.2017 roku ( piątek )

Kolumna: Akacjowa, Bliska, Błękitna, Boczna, Bracka, Brzeźna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Buczka, Bukowa, Cicha, Grabowa, Jagodowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Lipowa, Ludowa, Malwowa, Miła, Mokra, Nowobracka, Ogrodowa, Piekarnicza, Pogodna, Przedwiośnie, Rolnicza, Różana, Sawickiej, Sportowa, Torowa za torami, Traugutta, Wiązowa, Wiśniowa, Wrzosowa;
budynki ZGM: Błękitna 19, Torowa 14.

Dzień VI
10.04.2017 roku ( poniedziałek )

Kolumna: Armii Ludowej, Iglasta, Katowicka, Kolonijna, Krakowska, Obwodowa, Plażowa, Sadowa, Sandomierska, Sejmowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Swojska, Śląska, Światowida, Świerkowa, Toruńska, Wakacyjna, Wierzbowa, W. Polskiego, Zagajnikowa;
budynki ZGM: A. Ludowej 2, Katowicka 1, Kolonijna 2, Sandomierska 4, Sejmowa 1, 7, Sosnowa 1; Toruńska 2, 9, 13, 23, Wojska Polskiego 9, 11, 14, 16, 22, 27
Gmina: Ostrów Osiedle, Ostrów wieś.

Dzień VII
11.04.2017 roku ( wtorek )

Łask ulice: Kolejowa, Lutomierska, Utrata, Wiejska; Kolumna ul. Sowia Gmina: Wiewiórczyn, Wronowice Wieś, Wronowice Osiedle, Wydrzyn;
budynki ZGM: ul. Lutomierska 9, Wiewiórczyn ul. Szkolna 11; Wronowice 27.

Dzień VIII
12.04.2017 roku ( środa )

Gmina: Aleksandrówek, Gorczyn, Łopatki, Łopatki Cegielnia, Mauryca, Podłaszcze, Sięganów, Rokitnica, Teodory, Teodory osiedle;
budynki ZGM: Teodory 62.

Dzień IX
13.04.2017 roku ( czwartek )

Gmina: Bałucz, Borszewice Cmentarne, Borszewice Kolejowe, Borszewice Kościelne, Budy Stryjewskie, Kolonia Bałucz, Kolonia Bilew, Kopyść, Mikołajówek, Młynisko, Okup Wielki, Okup Mały, Grabina, Orchów, Orchów Wesółka, Ulejów, Wincentów, Wola Bałucka, Wola Stryjewska, Zielęcice;
budynki ZGM: Okup Mały ul. Akacjowa 3A.

Dzień X
14.04.2017 roku ( piątek )

Gmina: Anielin, Jabłonki, Karszew, Krzucz, Rembów, Remiszew, Stryje Księże, Stryje Paskowe, Wrzeszczewice, Wrzeszczewice Nowe, Wrzeszczewice Skrejnia, Wrzeszczewice Tomaszew.
#łask #łódzkie #odpady #harmonogram #odbiór #miasto #gmina #bełchatów

Zapisz się do Newslettera

Obserwuj Profil Facebook

Łask 1915-1918: walka o niepodległość POW w powiecie łaskim
HISTORIA REGIONU

Łask 1915-1918: walka o niepodległość POW w powiecie łaskim

Łódź: Konrad K. wykradł bazę danych osobowych wartą 110 mln
ŁÓDŹ

Łódź: Konrad K. wykradł bazę danych osobowych wartą 110 mln

Jarmark Łaski 2017: CLEO, Hyży i Schroeder wystąpią w Łasku
ŁASK

Jarmark Łaski 2017: CLEO, Hyży i Schroeder wystąpią w Łasku

Przyczepki samochodowe: wypożyczalnia i sprzedaż z pełną ofertą
AUTOREKLAMA

Przyczepki Samochodowe: wypożyczalnia i sprzedaż z pełną ofertą

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24