ŁASK

Juniorzy MULKS Łask wygrali z Piastem Błaszki na początek ligi

Marcin Jankowski  •  13 września 2016 (10:51)
Juniorzy MULKS Łask na inaugurację rozgrywek ligowych pokonali Piasta Błaszki wynikiem 1:2 na wyjeździe. W pierwszym meczu młodsi koledzy poszli w ślady seniorów, którzy również rozpoczęli swoje rozgrywki ligowe od zwycięstwa.
AUTOREKLAMA
Planujesz kupić nową przyczepę samochodową? A może tylko potrzebujesz przewieźć dowolną rzecz, która nie mieści się do Twojego samochodu? Przyjedź do punktu handlowego na Przygoniu przy ulicy Łąkowej 3 w gminie Dobroń. Wcześniej możesz zapoznać się z ofertą nowych przyczep i wypożyczalni na stronie internetowej Kolumna24.

Piast Błaszki - MULKS Łask: cenne zwycięstwo na wyjeździe

W sobotę 10 września wystartowała liga rozgrywek B2 Junior młodszy okręgu sieradzkiego. W pierwszej kolejce LKS Piast Błaszki podejmował na swoim boisku juniorów z MULKS Łask. Początek spotkania dla zawodników z Łasku nie był udany ponieważ do przerwy przegrywali oni 1:0. Dopiero w drugiej połowie młody bramkarz z Błaszek, po efektywnej grze MULKS Łask dwukrotnie skapitulował. Na listę strzelców wpisali się Kacper Krakowski i Jakub Stryj.

Drużyna juniorów młodszych B2 składa się z zawodników w roczniku 2000. W MULKS Łask trenują on pod okiem Dominika Gromady. Kolejny mecz juniorzy B2 rozegrają 14 września w Widawie gdzie o godzinie 1400 zmierzą się z GKS Widavia Widawa.
#łask #sport #mulkslask #mulks #piłkanożna #juniorzy #sieradz #piastbłaszki #błaszki #liga