LAHTI 2017

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym w Lahti i występy Polaków

W tym roku w zimowych Mistrzostwach Świata w Lahti 2017 w narciarstwie klasycznym będzie rywalizować 700 sportowców z 60 krajów z całego świata. Na arenach Lahti będziemy mogli kibicować nie tylko reprezentantom naszego kraju w Skokach narciarskich, Biegach narciarskich oraz Kombinacji norweskiej. Mistrzostwa rozpoczną się 22 lutego 2017 roku a zakończą 5 marca 2017 roku, w trakcie których zostanie rozegranych łącznie 21 konkurencji.

Relacja Live z Mistrzostw Świata w Finlandii na Kolumna24

Nie wszyscy będą mieli możliwość oglądania na żywo wydarzęń w telewizji z Lahti. Innym rozwiązaniem może się okazać przeglądanie naszej relacji live z Finlandii, która jest dostępna dla wszystkich już teraz. Strona została dostosowana do przeglądania na wszystkich urządzeniach w tym przenośnych i nie wymaga ciągłego ładowania. Treści będą odświeżały się automatycznie.
Być może wybierasz się własnym samochodem do Lahti więc możesz śledzić nasze praktyczne wskazówki, które pomogą Ci zorganizować taki wyjazd. Nie zabraknie u nas także informacji sportowych, które im bliżej Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym w Lahti 2017 tym będą się częściej pojawiały.

Lahti 2017: co się będzie działo na Mistrzostwach Świata w Finlandii?

Już teraz możesz przeczytać najważniejsze informacje na temat zbliżających się Mistrzw Świata w Lahti 2017. Ponadto każdy będzie mógł śledzić nasze relacje na żywo z wydażeń na lokalnych areanach sportowych jakie zaplanowali organizatorzy. Pierwsze zawody odbędą się już w środę 22 lutego od rana, by o godzinie 1800 oficjalne rozpocząć Mistrzostwa Świata ceremonią otwarcia. Natomiast ceremonia zamknięcia zaplanowana jest na niedzielę 5 marca na godzinę 1635.
Jeśli chcesz kibicować naszym reprezentantom lub sam wybierasz się do Lahti aby obejrzeć zmagania sportowców w narciarstwie kalsycznym zapoznaj się z artykułami dotychczas opublikowanymi na naszej stronie informacyjnej.

Reprezentaci jakich krajów pojawią się w Finlandii na Mistrzostwach Świata?

Do Lahti w Finlandii przyjadą zawodnicy z całego świata, również z takich rejonów gdzie byśmy nie podejżewali, że państwa te zaprezentują się podczas zawodów zimowych. Zobaczymy reprezentantów z Andory, Argentyny, Armenii, Australii, Austrii, Białorusi, Belgii, Bośnii, Brazylii, Bułgarii, Kanady, Chile, Chin, Kolumbii, Chorwacji, Czech, Danii, Ekwadoru, Estonii, Finlandii, Francji, Gruzji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Węgier, Islandii, Indii, Iranu, Irlandii, Włoch, Japonii, Kazachstanu, Południowej Koreii, Kirgistanu, Łotwy, Libanu, Liechtenstainu, Litwy, Luksemburga, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Czarnogóry, Norwegii, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tonga, Trinidadu i Tobago, Turcji, Ukrainy, USA i Wenezueli.
WIADOMOŚCI #LAHTI2017
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24