REKLAMA
REKLAMA
POŻYCZKI

Pożyczka pozabankowa MoneyMan z programem lojalnościowym

Marcin Jankowski  •  2 września 2016 (12:47)
Niewiele jest firm pożyczkowych, które wprowadzają program lojalnościowy do swojej oferty. Decyzja o pożyczeniu pieniędzy też nie należy do najprostszych i wymaga od nas przemyśleń. Zazwyczaj jednak nie mamy innego wyjścia. Warto więc się zastanowić nad tym, gdzie zdecydujemy się pożyczać pieniądze.
Pożyczka pozabankowa MoneyMan z programem lojalnościowym
Zdjęcie: © Domena publiczna/Zdjęcie ilustracyjne   
REKLAMA
Być może Money Man nie jest bardzo rozpoznawalną marką na Polskim rynku jednak o rozmachu świadczy fakt, że działają oni na wielu rynkach i posiadają swoje oddziały w różnych krajach w tym w Brazylii. Jednak z punktu widzenia polskiego klienta najważniejszą rzeczą są dwa fakty - pierwsza darmowa pożyczka oraz program lojalnościowy. Po pierwsze pożyczając pierwszy raz 1 000 złoty oddajesz tylko pożyczone pieniądze. Nie będziesz zobowiązany żadnymi dodatkowymi opłatami. Druga sprawa to taka, która wyróżnia Money Man jak program bonusowy, w którym każdy klient zdobywa punkty a te z kolei może zamienić na zniżki. Punkty mogą być wymienione na przedłużenie okresu spłaty lub spłacenia naliczonych odsetek od pożyczki.

Jeśli więc potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel już teraz złóż wniosek o pożyczkę w Money Man i poczekaj kilka minut. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w bardzo krótkim czasie. Weryfikacja odbywa się w kilkanaście minut. Pieniądze możesz odebrać aż na trzy sposoby w Money Man - przelewem na konto, w placówce Poczty Polskiej oraz poprzez listonosza Poczty Polskiej.

Pożyczki pozabankowe są specyficznym produktem finansowym. Otrzymujesz je bardzo szybko przy minimum formalności, jednak wymagają one spłaty również w niedługim okresie czasu. Oczywiście Money Man posiada w swojej ofercie możliwość spłaty w ciągu 4 miesięcy lub 6 miesięcy jednak są to już pożyczki ratalne. Jak zwykle w naszych artykułach poświęconych finansom osobistym przestrzegamy o terminowej spłacie zobowiązań aby nie narażać się na wszelkie dodatkowe koszty.

Pożyczkę pozabankową może przeznaczyć na dowolny cel, zazwyczaj nagły i nie zaplanowany wydatek. To Ty decydujesz na co wydasz pożyczone pieniądze. Jeśli okaże się, że oferta Money Man nie spełnia Twoich oczekiwać równie dobrze możesz sprawdzić ranking pożyczek w 15 minut na naszej stronie i skorzystać z innej oferty dostępnej na Polskim rynku.
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł i chcesz być na bieżąco z wszystkimi wiadomościami publikowanymi w regionalnym portalu informacyjnym Kolumna24 zacznij obserwować profil Facebook. Ponadto możesz już prowadzić relacje na żywo na naszej stronie.
#pożyczka   #pozabankowa   #online   #monayman  
REKLAMA
Pożyczka 2000 zł za darmo przez internet w Lendon
POŻYCZKI

Pożyczka 2000 zł za darmo przez internet w Lendon

Jak obliczyć ratę kredytu hipotecznego?
POŻYCZKI

Jak obliczyć ratę kredytu hipotecznego?

Szybka pożyczka przez internet na 30 dni nawet do 3 000 złoty
REKLAMA

Szybka pożyczka przez internet na 30 dni nawet do 3 000 złoty

Procedury odzyskiwania wierzytelności przy pozyczkach
POŻYCZKI

Jak wyglądają procedury odzyskiwania wierzytelności dla pożyczek?

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24