REKLAMA
REKLAMA
WIADOMOŚCI

Ferratum Bank ogłasza zimowy konkurs dla swoich klientów

Marcin Jankowski  •  26 listopada 2016 (00:55)
W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, Ferratum Bank wprowadził dla swoich klientów Zimowy konkurs. W tym wyjątkowym okresie zakupowo - prezentowym można zdobyć nagrodę. Wystarczy, że osoby biorące udział w konkursie w ciekawy sposób odpowiedzą na pytanie: "Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy".
Ferratum Bank ogłasza zimowy konkurs dla swoich klientów
Zdjęcie: © Domena publiczna/Zdjęcie ilustracyjne   
REKLAMA

Ferratum Bank: konkurs na zimę w okresie świątecznym


Promocja przygotowana przez Ferratum Bank potrwa tylko do 5 grudnia 2016 roku. W tym czasie aby wziąć udział w konkursie, wystarczy skorzystać z oferty na raty w Ferratum Bank i wysłać na wskazany adres e-mail oryginalną odpowiedź na wskazane pytanie. W przesłanej odpowiedzi można także przesyłać zdjęcie, które będzie nawiązywało do konkursowej odpowiedzi.

Zwycięzcy zimowego konkursu Ferratum Bank otrzymają kupony podarunkowe PASS Sodexo o wartości 200 złotych. Kupony od Ferratum Bank będzie można zrealizować w wielu punktach usługowych i handlowych na terenie całego kraju. Konkurs został ogłoszony aby ułatwić laureatom przedświąteczne zakupy.

Grudzień to miesiąc intensywnych wydatków. Organizujemy Święta oraz kupujemy gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. W tym okresie Ferratum Bank pragnie ułatwić swoim Klientom przedświąteczne zakupy i przy okazji oferuje wyjątkowe nagrody – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł i chcesz być na bieżąco z wszystkimi wiadomościami publikowanymi w regionalnym portalu informacyjnym Kolumna24 zacznij obserwować profil Facebook. Ponadto możesz już prowadzić relacje na żywo na naszej stronie.
#finanse   #bank   #ferratum   #pozyczka   #swieta   #prezent   #zakupy   #sodexo   #kupon   #rabat   #promocja   #200pln  
REKLAMA
Pożyczka 2000 zł za darmo przez internet w Lendon
POŻYCZKI

Pożyczka 2000 zł za darmo przez internet w Lendon

Jak obliczyć ratę kredytu hipotecznego?
POŻYCZKI

Jak obliczyć ratę kredytu hipotecznego?

Szybka pożyczka przez internet na 30 dni nawet do 3 000 złoty
REKLAMA

Szybka pożyczka przez internet na 30 dni nawet do 3 000 złoty

Procedury odzyskiwania wierzytelności przy pozyczkach
POŻYCZKI

Jak wyglądają procedury odzyskiwania wierzytelności dla pożyczek?

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24