Obserwuj nas na Facebooku

Dlaczego warto obserwować na Facebook profil Kolumna24?

Sprawdź dlaczego warto obserwować wszystkie publikowane nowości na naszym Facebookowym profilu i udostępniać je swoim znajomym. Liczymy, że dotychczas opublikowane artykuły wzbudziły Twoje zainteresowanie i zachęcamy do współtworzenia treści poprzez publikowanie własnych opinii w naszym nowym dziale.
Wiadomości z Łodzi i Okolic
Obserwując nasz oficjalny profil na Facebooku masz dostęp do zawsze aktualnych wiadomości z Twojego regionu niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. W regionalnym serwisie informacyjnym Kolumna24 publikujemy artykuły poświęcone wydarzeniom z Łodzi, Łasku, Dobronia i Zelowa. Poruszamy także wszystkie najważniejsze tematy ogólnopolskie.
Udostępniaj Posty Znajomym
Udostępniaj swoim znajomym wszystkie wpisy opublikowane na Facebooku na oficjalnym profilu serwisu Kolumna24. Dzięki temu duża rzesza osób dowie się o nowościach w Twoim regionie. Ważne jest aby mieszkańcy wszystkich regionów mieli dostęp i możliwość śledzenia ważnych wydarzeń, które mogą się dla nich okazać interesujące i zarazem pomocne.
Promocja Regionów i Wydarzeń
Niejednokrotnie w naszym serwisie Kolumna24 publikujemy informacje poświęcone mało odwiedzanym miejscom i lokalnym wydarzeniom, które zasługują na rozgłos ale giną ze swoim przekazem w natłoku innych wiadomości. Twoja aktywność na naszym profilu na Facebooku na pewno ułatwi promocję ciekawych wydarzeń, które odbywają się w Twoje okolicy.
O serwisie Prywatność Regulamin Mapa serwisu
© 2015 - 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl lub zadzwoń +48 696 426 746!
KOLUMNA24