Zbuduj swój własny startup internetowy w Łodzi!

Marcin Jankowski, 20.01.2017 13:48
Jeśli zamierzasz rozpocząć prowadzić własną firmę związaną z nowymi technologiami i mieszkasz w regionie łódzkim to dobrze się składa. W najbliższym tygodniu Wojewódzkie Centrum Przedsiębiorczości w Łodzi organizuje konferencję poświęconą startupą internetowym. Dowiesz się na niej jak stworzyć jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Stanach Zjednoczonych oraz jak zbudować produkt, z którego niemal połowa użytkowników nie pochodzi z Polski?

Porozmawiaj z twórcą Listonic w Łodzi


Na październik 2017 roku planowane jest otwarcie Huba Innowacji, czyli przestrzeni, która ma stać się miejscem dla ambitnych, kreatywnych osób z pomysłami, które chcą tworzyć innowacyjne rozwiązania i ożywiać rynek startupowy regionu łódzkiego. S-HUB ma być odpowiedzią na potrzeby środowiska startupowego, ponieważ w Łodzi cały czas brakuje miejsca, które udostępniałoby przestrzeń do pracy czy organizacji wydarzeń i warsztatów, a także wiedzę ekspertów z zakresu prawa czy finansowania bezpłatnie! Tego wszystkie będzie można się dowiedzieć zupełnie za darmo i nie wyjeżdżając z Łodzi.

Konferencja dla przyszłych i rozwijanych startupów internetowych odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 23 stycznia o godzinie 1100 w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Narutowicza 34. W konferencji wezmą udział m. in. Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego oraz Filip Miłoszewski, współzałożyciel łódzkiego Listonic, aplikacji do tworzenia list zakupów, która w ostatnim czasie podbija rynek w Stanach Zjednoczonych.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!