Zapowiada się chłodny ale bezdeszczowy weekend majowy

Marcin Jankowski, 29.04.2016 02:58
Na szczęście w ten weekend majowy w Łasku nie będziemy potrzebowali parasoli jednak pogoda nie będzie nas rozpieszczała. W ciągu najbliższych dni możemy się spodziewać temperatury w granicach 15 stopni jednak wieczorami będzie spadała do około 5 stopni.
Co prawda w sobotę i poniedziałek poświeci słońce jednak niedziela i wtorek zapowiadają się pochmurnie. W sobotę ( 30 kwietnia ) możemy się spodziewać temperatury od 7 do 14 stopni i przez większą część dnia będzie świeciło słońce. W drugi dzień weekendu majowego - niedziela ( 1 maja ) - temperatura zbytnio nie ulegnie zmianie, jednak przez większą część dnia będzie pochmurnie.

Poniedziałek ( 2 maja )zapowiada się lepiej gdyż temperatur wzrośnie i wyniesie około 15 stopni. Na dodatek przez cały dzień będzie świeciło słońce z niewielkim zachmurzeniem. We wtorek ( 3 maja ) pochmurnie będzie przez cały dzień ale za to temperatura nie ulegnie zmianie i wyniesie średnio 16 stopni w dzień.

Wieczory mamy nadal zimne i tak też będzie przez najbliższy weekend. W nocy a zwłaszcza o porankach możemy się spodziewać spadków temperatur. Najzimniej będzie z soboty na niedzielę nad ranem gdzie temperatura wyniesie tylko 3 stopnie.

Źródło: yr.no, pogoda dla Łask i okolice
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!