Wynajem długoterminowy samochodów - kto może korzystać z usługi?

Marcin Jankowski, 01.02.2017 15:54
Długoterminowy wynajem samochodów jest rozwiązaniem dedykowanym firmom, które pragną zoptymalizować zarządzanie flotą pojazdów. Dzięki niemu za stałą miesięczną opłatę otrzymasz nie tylko kompleksowy serwis oraz ubezpieczenie wypożyczonych pojazdów, ale również – w przypadku awarii lub stłuczki – samochody zastępcze. Długoterminowy wynajem samochodów jest rozwiązaniem dedykowanym firmom, które pragną zoptymalizować zarządzanie flotą pojazdów. Dzięki niemu za stałą miesięczną opłatę otrzymasz nie tylko kompleksowy serwis oraz ubezpieczenie wypożyczonych pojazdów, ale również – w przypadku awarii lub stłuczki – samochody zastępcze.
Z długoterminowego wynajmu samochodów mogą skorzystać firmy, niezależnie od rynkowego stażu i branży, w której działają.

W większości firm auto można wynająć na okres od 24 do 48 miesięcy. Często zdarza się także, że dostawca określa maksymalny i minimalny roczny przebieg samochodu.

Co ważne – po zakończeniu umowy możesz (ale nie musisz) wykupić użytkowany samochód. Brak restrykcyjnych ograniczeń w tym zakresie umożliwia wybór optymalnego rozwiązania, dostosowanego do aktualnych potrzeb firmy.

Wynajem długoterminowy – korzyści dla przedsiębiorców


Wynajem długoterminowy aut to znakomity sposób, aby powierzyć flotę w ręce doświadczonego, sprawdzonego partnera i zająć się tym, co w danej chwili najważniejsze – skutecznym zarządzaniem własną działalnością.

Takie rozwiązanie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności przeprowadzania regularnych przeglądów i serwisowaniu. Dzięki stałym miesięcznym kosztom będziesz w stanie kontrolować budżet, unikając tym samym nieplanowanych wydatków, związanych z użytkowaniem i serwisowaniem pojazdów firmowych.

Rozwiązania szyte na miarę


Wynajem długoterminowy jest usługą, którą możesz ściśle dopasować do aktualnych potrzeb pracowników Twojej firmy i budżetu, którym dysponujesz.

Wybrana firma CFM pomoże Ci wyznaczyć priorytety i dobierze odpowiednią ofertę. Określając swoje możliwości finansowe możesz liczyć nie tylko na pomoc fachowców w zakresie wyboru samochodów, ale również na okazyjne ceny. Firmy trudniące się długoterminowym wynajmem aut otrzymują bowiem bardzo atrakcyjne rabaty, które przekładają się na korzystne warunki dla klientów.

Nowe auto bez wkładu


Rozpoczynając wynajem długoterminowy nie ponosisz kosztów wkładu własnego. To ogromne ułatwienie zwłaszcza dla firm, którym zależy na utrzymaniu płynności finansowej i uniknięciu inwestowania środków własnych.

Ogromnym walorem wynajmu długoterminowego jest bardzo prosta procedura składania wniosku, minimum formalności oraz szybka decyzja.

Kompleksowa obsługa serwisowa 24 godziny na dobę


W wynajmie długoterminowym samochody mogą być objęte pełną obsługą serwisową.

Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku firm, których pracownicy regularnie podróżują, pokonując autem długie dystanse. W przypadku kolizji lub awarii pojazdu otrzymasz pomoc niemal natychmiast. Szybka reakcja i organizacja należytego wsparcia (np. samochodu zastępczego lub holowania) pozwoli uniknąć przestojów i przerw w pracy.

Jak skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego?


Długoterminowym wynajmem aut zajmują się firmy leasingowe, specjalne komórki bankowe oraz prywatne firmy. Jeśli chcesz skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego, postaw na doświadczonego, wiarygodnego partnera o stabilnej pozycji na rynku.

Wybierając najlepszą dla siebie ofertę, zwróć uwagę nie tylko na miesięczny koszt użytkowania pojazdu, ale również na szczegółowy zakres oferowanego serwisu. Szczególnie przydatne mogą okazać się: wymiana i serwis opon, obsługa kart paliwowych, usługa door-to-door, usługi assistance, samochody zastępcze oraz raportowanie.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!