Wiadomości z Łasku dostępne w aplikacji mobilnej na Androida

Marcin Jankowski, 22.02.2017 01:09, aktualizacja 22.02.2017 01:23
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom szerokiego grona czytelników wiadomości regionalnych, została udostępniona aplikacja mobilna z najważniejszymi informacjami dla mieszkańców Łasku oraz okolic. Kolumna24 App to nowe rozwiązanie dla czytelników pozwalające śledzić dotychczas opublikowane artykuły z poziomu własnego smartfona. Wydawca aplikacji, serwis informacyjny Kolumna24, podążając za nowymi trendami wbudował w nią także możliwość odsłuchu przeglądanych artykułów.

Aplikacja mobilna Kolumna24 z wiadomościami z regionu łódzkiego


Najnowsza aplikacja, którą można bezpłatnie pobrać ze sklepu internetowego Google Play, to ogólnodostępna aplikacja umożliwiająca przeglądanie najnowszych wiadomości regionalnych. Bardzo ważne jest aby czytelnicy mieli możliwość śledzenia wszystkiego co dzieje się w ich okolicy na różnych urządzeniach, nie zależnie od miejsca gdzie aktualnie przebywają.

Dużym udogodnieniem w aplikacji informacyjnej Kolumna24 jest wbudowanie systemowego odsłuchu opublikowanych wiadomości. Teraz możesz poświęcać swój czas robiąc dowolne rzeczy i jednocześnie wiedzieć co dzieje się w Łasku czy regionie łódzkim. Dzięki tej funkcjonalności każdy artykuł widoczny w aplikacji mobilnej będzie przełożony z tekstu na mowę.

W obecnej wersji, aplikacja została udostępniona szerokiej społeczności Google Play Store choć trzeba zaznaczyć, że jest to wersja pierwsza wymagająca dalszej pracy. W kolejnych odsłonach będą wdrażane nowe funkcjonalności umożliwiające jeszcze sprawniejsze przeglądanie wiadomości z Łasku i całego regionu łódzkiego, wykorzystując najnowsze trendy w projektowaniu aplikacji mobilnych. Dalszy rozwój aplikacji w dużej mierze będzie zależał także od opinii samych czytelników, bo to właśnie dla nich została stworzona ta aplikacja.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!