Ukryta kamera nagrała niewyjaśnione zdarzenia dla człowieka

Marcin Jankowski, 21.01.2017 23:03
To co nagrała ta kamera nie da się wyjaśnić po obejrzeniu tego filmu po pierwszym razie. Domownicy od jakiegoś czasu podejrzewali, że w ich mieszkaniu dzieją się niewyjaśnione zjawiska spowodowane prawdopodobnie nadprzyrodzonymi siłami i postanowili zamontować ukryte kamery, które będą wszystko nagrywały. Musisz obejrzeć ten film, który przyprawia o ciarki na plecach zwłaszcza w drugiej jego części.

Czy duchy istnieją? Przekonaj się sam...


Od zawsze ludzka ciekawość nie miała granic do zjawisk nie wytłumaczalnych dla człowieka. Wielokrotnie każdy z nas słyszał o opuszczonych domach, w których straczy a wielu odważnych śmiałków próbowało badać takie zjawiska. Nigdy nie było jednak na tyle mocnych dowodów aby niedowiarkowie mogli się przekonać, że siły nadprzyrodzone istnieją. Ten film jednak wszystko zmienia! Choć pierwsze ujęcie z poruszającą się lalką można wytłumaczyć tym, że miała ona w sobie baterie i została w taki sposób skonstruowana aby się ruszać, to o tyle drugie zjawisko jest już zupełnie nie wytłumaczalne...

Hmm myślisz, że to naprawdę się wydarzyło czy tylko jest to dobrze zmontowany film z wykorzystaniem efektów specjalnych? Podziel się tą informacją z innymi aby mogli obejrzeć ten film i podzielić się własną opinią. Udostępnij tą informację na Facebooku.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!