Trojanka Cup w Bełchatowie: znamy listę drużyn na Turnieju

Marcin Jankowski, 24.01.2017 13:57
Podczas dwu dniowego Turnieju Piłki Nożnej Trojanka Cup w Bełchatowie zorganizowanego przez ZKS Włókniarz Zelów wystąpi aż 19 drużyn reprezentowanych przez dzieci z rocznika 2006 - 2007 oraz 2008 - 2009. Wszystkie zespoły, które zostały zaproszone do Turnieju reprezentują region łódzki i aktywnie biorą udział w innych zawodach sportowych, kształtując talent młodych piłkarzy.

Turniej Piłki Nożnej Organizowany przez ZKS Włókniarz Zelów


W sobotę tj. 28 stycznia na parkiecie spotkają się w grupie A drużyny - Włókniarz Zelów I, Concordia Piotrków, Skalnik Sulejów, MULKS Łask i GOKSiR Lipce Reymontowskie. Natomiast do grupy B rozlosowane zostały drużyny - Włókniarz Zelów II, Warta Sieradz, APN Funinio Kolumna i MUKS Widawa.

W fazie grupowej wszystkie zespoły rozegrają spotkania każdy z każdym. Do półfinałów przejdą po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy a następnie zwycięskie zespoły rozegrają mecz finałowy natomiast przegrane zmierzą się w finale pocieszenia w meczu o trzecie miejsce. Drużyny z miejsca trzeciego i czwartego z poszczególnych grup rozegrają ze sobą odpowiednio mecz o piąte i siódme miejsce.

W niedzielę, kolejnego dnia spotkają się drużyny z rocznika 2008 - 2009, które również zostały podzielone na dwie grupy. System rozgrywania spotkań w dniu 29 stycznia będzie taki sam jak w przypadku pierwszego dnia. Do grupy A rozlosowane zostały - Włókniarz Zelów II, Concordia Piotrków, Skalnik Sulejów, Orzeł Piątkowisko i Omega Kleszczów. Do grupy B trafiły zespoły - Włókniarz Zelów I, Feniks Łódź, MULKS Łask, GUKS Gorzkowice i GOKSiR Lipce Reymontowskie. Zwycięzcy półfinałów rozegrają mecz o pierwsze miejsce, natomiast przegrani mecz o trzecie miejsce. Drużyny z dalszych miejsc będą grały w fazie pucharowej o miejsca odpowiednio piąte, siódme i dziewiąte.

Relacja na Żywo z Turnieju Piłki Nożnej w Bełchatowie na Kolumna24


Turniej Piłki Nożnej Trojanka Cup odbędzie się w dniach 28 i 29 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 13 w Bełchatowie. Cała relacja na żywo z Turnieju będzie prowadzona na stronie internetowej Kolumna24, gdzie każdy z odwiedzających będzie mógł śledzić wyniki swoich drużyn bezpośrednio na urządzeniach przenośnych z możliwością podzielenia się nimi z innymi czytelnikami za pośrednictwem profili społecznościowych na Facebook, Twitter, Google+ oraz Wykop. Początek Turnieju i jednocześnie relacji live nastąpi w sobotę o godzinie 900, kiedy to rozpocznie się pierwsze spotkanie Włókniarz Zelów IConcordia Piotrków.

Organizatorem Turnieju jest ZKS Włókniarz Zelów, a sponsorem głównym firma Trojanka z Zelowa. Dla wszystkich uczestników zawodów w Bełchatowie przewidziano pamiątkowy medal natomiast pierwsze cztery drużyny w każdej kategorii otrzymają puchary. Nie mniej nobilitujące będzie wyłonienie najlepszego zawodnika i bramkarza całego Turnieju w trakcie zawodów.
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!