Survival Wrak Race Łask: 6 edycja wyścigów wraków w listopadzie

Marcin Jankowski, 06.10.2016 08:52
Już dawno pożegnaliśmy wakacje i czas na kolejne wyścigi wraków samochodowych na torze w Łasku. Tym razem 6. edycja Survival Wrak Race w Łasku odbędzie się w konwencji Halloween ale nie straszne będą kierowcom wyzwania z mocną dawką adrenaliny i nie zapomnianych emocji.

Survival Wrak Race Łask: wyścigi pod znakiem halloween


W wyścigach wraków samochodowych nikt nie ma pewności, że dojedzie do mety. Bardzo wymagający tor, piach i wszechobecny kurz i błoto a w dodatku brak utwardzonej nawierzchni sprawia, że jazda w takich warunkach wymaga dobrze przygotowanego samochodu oraz umiejętności całego zespołu. 12 listopada 2016 roku na torze w Łasku przy ulicy Warszawskiej podczas kolejnego wyścigu ponownie spotkają się ludzie, którym nie straszne są nowe wyzwania i dobra zabawa. W ostatniej wrześniowej edycji zwycięzcą została drużyna Kotulin Team, która modła pochwalić się dziesięcioma okrążeniami przejechanymi podczas finału.

W przypadku jesiennej edycji, z pośród 25 drużyn które jako pierwsze zapiszą się do udziału w wyścigu zostanie rozlosowany voucher na darmowy start w kolejnej edycji. Ponadto po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda na najlepszą stylizację wraka zachowanej oczywiście w tematyce halloween. Przed drużynami nie lada wyzwanie ponieważ mają doskonałe pole do popisu.

Iron Warriors z Politechniki Łódzkiej


Osoby odwiedzające Survival Wrak Race na początku września, miały okazję poznać zespół studentów Politechniki Łódzkiej, który zaprezentował swój eko oszczędny bolid. Iron Warriors Team dzięki swojej pracy i umiejętnościom skonstruował pojazd, który na jednym litrze paliwa przejechał aż 837 kilometrów na bardzo prestiżowej imprezie organizowanej przez firmę Shell. To do łódzkich studentów należy obecny rekord Polski w tej mało widowiskowej ale jakże przyszłościowej dla nas konkurencji.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!