Przygoń: oddano do użytku nowy park rowerowy dla cyklistów

Marcin Jankowski, 13.09.2016 12:54
Na Przygoniu w gminie Dobroń w okolicach skrzyżowania dróg wojewódzkiej nr 482 oraz Łąkowej oddano do użytku nowy park rowerowy aby osoby dojeżdżające rowerem i korzystające z komunikacji publicznej, miały gdzie pozostawić swoje "dwa kółka".

Zostaw samochód w domu, przesiądź się na rower


W ostatnich latach przemieszczanie rowerami stało się bardzo modne i przede wszystkim mające duży wpływ na naszą kondycję fizyczną dlatego wiele osób odstawiło swoje samochody na bok. Do tej pory na Przygoniu każdy zostawiał swój rower gdzie popadnie. Dzisiaj dla cyklistów oddano do użytku nowy park rowerowy, który ułatwi osobom podróżującym na dwóch kółkach pozostawienie swojego roweru w dostępnym miejscu.

Skrzyżowanie dróg wojewódzkiej i Łąkowej na Przygoniu jest bardzo popularne ponieważ nieopodal znajduje się przystanek komunikacji publicznej. Cykliści powinni zachować pewną ostrożność ponieważ w tym miejscu doszło w ostatnim czasie do kradzieży roweru.

Nowy park rowerowy na pewno jest bardzo dobrym pomysłem, które ułatwi życie co raz większej rzeszy cyklistów. Oby więcej takich miejsc w naszym regionie.
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!