Piłka nożna: porażka MULKS Łask na wyjeździe w Karsznicach

Marcin Jankowski, 19.09.2016 10:14
Od samego początku wyjazdowe spotkanie MULKS Łask w Karsznicach na szczeblu Klasy A zapowiadało się na trudne. Dotychczasowe dobre wyniki przeciwników nie pozwalały seniorom z Łasku na zlekceważenie zespołu Karsznic.

Porażka MULKS Łask Seniorów w Karsznicach


KS Karsznice pokonały MULKS Łask 3:2 u siebie i jest to pierwsze porażka seniorów w tym sezonie 2016/2017. W sobotnim spotkaniu to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie a MULKS Łask musiał odrabiać straty. W efekcie KS Karsznice po strzelonych golach cofnęli się do obrony co pozwoliło piłkarzom z Łasku - Jackowi Majdzie i Dominikowi Janeczkowi - zdobyć bramki. Do wyrównania wyniku zabrakło jednak czasu. Było to bardzo prawdopodobne gdyż piłkarzom z KS Karsznic z upływem czasu opadały siły co było widoczne na boisku.

Wysoka wygrana juniorów B2 MULKS Łask w Widawie


Wręcz przeciwnie, na korzyść klubu piłkarskiego z Łasku, zakończyło się wcześniejsze spotkanie grupy wiekowej juniorów młodszych B2 w roczniku 2000 pomiędzy GKS Widavia Widawa a MULKS Łask. Gospodarze ponieśli klęskę przegrywając wynikiem 0:21. Jest to optymistyczny znak na przyszłość dla seniorskiej drużyny, która będzie miała utalentowane zaplecze kadrowe. Młodszych zawodników z Klubu w Łasku trenuje Dominik Gromada.

Na zdjęciu: MULKS Łask, juniorzy młodsi B2
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!