Piłka nożna: Czy Lionel Messi zagra w Manchesterze City?

Marcin Jankowski, 17.11.2016 01:50
Czy dojdzie do sensacyjnego przejścia Lionela Messiego do Manchesteru City z FC Barcelony? Jak nie dawno podała hiszpańska gazeta Marca, najlepszy napastnik FC Barcelony a także reprezentant Argentyny wstrzymał się z przedłużeniem kontraktu z hiszpańskim klubem, który obowiązuje jeszcze 18 miesięcy.

Lionel Messi: czy przedłuży kontrakt z FC Barcelona


Jak podają angielskie media, w ostatnim czasie doszło do zawirowań z przedłużeniem dotychczasowego kontraktu napastnika z Argentyny z hiszpańskim klubem FC Barcelona i ten łączony jest z Manchesterem City. Jeśli nic się nie zmieni w decyzjach Messiego, ten latem przyszłego roku otrzyma zapewne wiele propozycji do gry z innych wielkich klubów europejskich. Na czele tej kolejki stoi Manchester City.

Decyzja Lionela Messiego o wstrzymaniu się z podpisaniem kolejnego kontraktu piłkarskiego z FC Barcelona spowodowana jest prawdopodobnie rozczarowaniem z decyzji hiszpańskich władz podatkowych. Zarówno on jak i jego ojciec zostali skazani w lipcu na 21 miesięcy więzienia za oszustwa, choć mimo to nie będzie musiał on odbyć kary więzienia.

Sam Guardiola powiedział w ubiegłym miesiącu, że ma nadzieję, że Lionel Messi skończy swoją karierę piłkarza w Barcelonie.

Źródło: PanArmenian
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!