Pierwsze miejsce MULKS Łask w tabeli po trzech kolejkach

Marcin Jankowski, 30.08.2016 11:44
Wszystkie wygrane mecze i wysokie wyniki za sprawą dobrej gry zawodników sprawiły, że MULKS Łask zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Klasy grupy II okręgu sieradzkiego w rozgrywkach sezonu 2016/2017. Przed nami jeszcze wiele spotkań w tym sezonie jednak już teraz można powiedzieć, że będzie on emocjonujący dla kibiców z Łasku.

Wygrana z UKS Ustków na własnym boisku w Łasku


W sobotnie popołudnie zmierzyły się ze sobą dwa zespoły, które zajmowały czołowe pozycje w tabeli. Wtedy, po dwóch rozegranych kolejkach - UKS Ustków zajmował drugie miejsce a MULKS Łask raptem "jedno oczko" niżej. Upalne sobotnie popołudnie nie ułatwiało piłkarzom zadania.... a jednak zawodnicy MULKS Łask poradzili sobie lepiej z wysoką temperaturą i również wysoko wygrali z przyjezdnymi, pokonując UKS Ustków aż 5:1. Na listę strzelców wpisali się w tym meczu: Jacek Majda, Błażej Waga, Dawid Różycki, Dominik Janeczek i Krystian Klewin.

O pewności siebie zawodników z Łasku niech świadczy fakt, że do rzutu karnego w 85 minucie podszedł bramkarz MULKS Łask (Krystian Klewin), który pokonał swojego przeciwnika grającego na tej samej pozycji zdobywając ostatniego gola w tym meczu przypieczętowując zwycięstwo. Wysoka wygrana u siebie na boisku z wysoko sklasyfikowaną drużyną na pewno doda pewności zespołowi z Łasku przed kolejnym spotkaniem.

Klasyfikacja strzelców bramek w drużynie MULKS Łask po trzech kolejkach przedstawia się następująco:

Błażej Waga - 4 gole
Bominik Janeczek - 2 gole
Jacek Majda - 1 gol
Dawid Różycki - 1 gol
Krystian Klewin - 1gol
Marcin Kwiatek - 1 gol
Jakub Pospiszył - 1 gol

4. Kolejka Klasy A i spotkanie LKS Socha kontra MULKS Łask


Teraz cała drużyna MULKS Łask szykuje się do spotkania wyjazdowego z LKS Socha. Mecz zostanie rozegrany 4 września 2016 roku o godzinie 1100 na boisku w Warcie przy ulicy Socha. Po trzech kolejkach, beniaminek Klasy A grupy II okręgu sieradzkiego zajmuje dopiero 12 miejsce z jedną wygraną na koncie i dwoma porażkami.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!