Dobroń: ujęto sprawcę śmiertelnego potrącenia w Orpelowie

Marcin Jankowski, 18.02.2017 23:54, aktualizacja 20.02.2017 15:56
W sobotę wieczorem doszło do śmiertelnego potrącenia około 60-letniego mieszkańca Łask-Kolumny na drodze w Orpelowie-Numerkach. Jeszcze tej samej nocy rozpoczęto poszukiwania kierowcy, który odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci dość szybko wytypowali potencjalnego sprawcę i już następnego dnia został on zatrzymany. Jak się okazuje to również mieszkaniec Łask-Kolumny, 59 letni Tomasz S.

Śmiertelnie potrącił mężczyznę w Orpelowie-Numerkach


Mężczyzna, który potrącił pieszego, na nie doświetlonej drodze z Orpelowa do Kolumny, poruszał się samochodem osobowym Kia Soul. Obecnie rozbity pojazd znajduje się na terenie komendy policji w Pabianicach. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. W chwili obecnej brak jest wyników czy kierowca był pod wpływem alkoholu lub innych środków.

Przypomnijmy, w sobotę wieczorem doszło do potrącenia około 60-letniego mężczyzny, który szedł drogą z Orpelowa do Kolumny. Sprawca uciekł z miejsca gdzie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Potrącony mężczyzna początkowo był reanimowany przez ratowników ale mimo podjętych prób ratowania, w wyniku odniesionych ran, mężczyzna zmarł.

Na miejscu działali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobroniu oraz policyjni technicy z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, którzy wyjaśniali przebieg zdarzenia.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!