Orlik Łask-Kolumna: turniej na nowym boisku do piłki plażowej

Marcin Jankowski, 23.08.2016 01:25
Na Orliku w Łask-Kolumnie zostało oddane do użytku nowe boisko do piłki plażowej, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widząc po ilości osób spędzających na nim wolny czas. Ostatni weekend był zatem okazją do rozegrania pierwszego Turnieju Siatkówki Plażowej 2016, w którym udział wzięły drużyny amatorów-miłośników tego sportu składające się z dwóch zawodników.

Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej 2016 Orlik Łask-Kolumna


W rywalizacji udział wzięły 4 zespoły po dwóch zawodników, które rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Składy osobowe poszczególnych ekip były następujące: Surowy/Jagiełło, Rochna/Bączyk, Strój/Pawlak i Bednarczyk/Meilczarek.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Surowy/Jagiełło – Bednarczyk/Meilczarek 2:0
Rochna/Bączyk – Strój/Pawlak 2:0

Bednarczyk/Meilczarek – Strój/Pawlak 1:2
Surowy/Jagiełło – Rochna/Bączyk 2:0

Rochna/Bączyk – Bednarczyk/Meilczarek 2:0
Strój/Pawlak – Surowy/Jagiełło 0:2

Po kilku godzinnej rywalizacji ostateczna klasyfikacja końcowa pierwszego Turnieju Siatkówki Plażowej na Orliku w Łask-Kolumnie przedstawia się następująco:
Pierwsze miejsce zajęła drużyna Surowy/Jagiełło z kompletem zwycięstw. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Rochna/Bączyk, która poległa jedynie w spotkaniu z liderem. Na trzecim miejscu znalazł się zespół Strój/Pawlak a na czwartym Bednarczyk/Meilczarek.

Nad dobrą zabawą i czysto sportową rywalizacją czuwał Jacek Raczkowski, który podjął się organizacji tego wydarzenia.

Rozwój kompleksu sportowego Orlik Łask-Kolumna


Jak już to zostało napisane we wcześniejszych informacjach, nowe boisko do piłki plażowej na terenie Orlika w Łask-Kolumnie powstało w wyniku wspólnych konsultacji Rady Dzielnicy Kolumna oraz radnych Rady Miejskiej w Łasku reprezentujących mieszkańców dzielnicy Kolumna. Wspólna decyzja została wypracowana po przekazaniu przez Burmistrza Łasku, kwoty 200 000 złotych na dowolne inwestycje w Łask-Kolumnie. Ponadto zostanie także zrealizowany parking przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łask-Kolumnie.
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!