MULKS Łask szykuje się na wyjazdowy mecz z Pisią Zygry

Marcin Jankowski, 07.10.2016 11:19
Nikt się nie spodziewał, że sezon 2016/2017 piłkarskiej Klasy A grupy II okręgu sieradzkiego przyniesie tyle wyrównanych spotkań a o mistrzostwo będzie walczyło aż tyle drużyn. Obecnie zespół MULKS Łask seniorów zajmuje w tabeli drugie miejsce ustępując liderowi - KS Karsznice - jedynie niekorzystnym wynikiem w spotkaniu pomiędzy tymi dwoma drużynami.

Pisia Zygry podejmie MULKS Łask na swoim boisku


W niedzielne popołudnie piłkarze MULKS Łask seniorów pojadą do Zygr, gdzie zmierzą się z lokalnym zespołem Pisia Zygry by zawalczyć o kolejne trzy cenne punkty. Po dotychczas rozegranych ośmiu kolejkach lepszym bilansem punktowym mogą się pochwalić zawodnicy z Łasku, którzy dotychczas wygrali sześć spotkań a jedno zremisowali i jedno przegrali. Pisia Zygry natomiast prezentuje bardziej nierówną grę wygrywając cztery spotkania i również przegrywając cztery mecze. Tym samym 9 października 2016 roku o godzinie 1500 kibice będą mogli oglądać mecz w Zygrach pomiędzy drugą i siódmą drużyną w tabeli.

Drużyny z czołówki tabeli w Klasie A grupy II okręgu sieradzkiego to wbrew pozorom bardzo wyrównane zespoły prezentujące podobny poziom gry. Na uwagę zasługuje drużyna beniaminka KS Karsznice, która niespodziewanie zajmuje obecnie pierwsze miejsce. Zaraz za nią plasuje się MULKS Łask a po nich nie mniej wymagający rywal Tęcza Brodnia oraz KS Unia Sieradz-Męka. Jeśli każda ze wspomnianych drużyn nadal zachowa dotychczasowy poziom gry, w rundzie wiosennej będziemy mogli oglądać walkę o awans na wyższy szczebel lokalnych rozgrywek piłkarskich pomiędzy drużynami z powiatu łaskiego (MULKS Łask i Tęcza Brodnia) a zespołami regionu Sieradz i Zduńska Wola (odpowiednio KS Unia Sieradz-Męka i KS Karsznice). Rywalizacja tych zespołów przyniesie jeszcze więcej emocji nie tylko kibicom ponieważ nie jest tajemnicą, że od dawien dawna te dwa światy piłkarskie ze sobą rywalizują o boiskową dominację i wyższość w sportowych zmaganiach.

Weekendowe mecze drużyn powiatu łaskiego 8 - 9 października 2016


Jak każdy kibic piłkarski warto przed weekendem zapoznać się z terminarzem spotkań, które rozegrają zespoły z powiatu łaskiego.

Czwarta Liga:

LKS Kwiatkowice – GLKS Andrespolina (9 października, godzina 1200)

Klasa okręgowa:

Orkan Buczek – LZS Szkrzynex Łaszew (9 października, godzina 1500)
LKS Czarni Rząśnia – GKS Widavia Widawa (8 października, godzina 1500)

Klasa A gr. II

Pisia Zygry - MULKS Łask (9 października, godzina 1500)
KS Tęcza Brodnia - KS Złoczewia (8 października, godzina 1500)

Klasa B gr. III

RKS Rychłocice - LSZ Chrząstawa (9 października, godzina 1500)
KS Karsznice II – LKS Chociw (9 października, godzina 1500)
Rokita Rokitnica - PAMAPOL-HETMAN Rusiec (9 października, godzina 1500)
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!