MULKS Łask: gospodarze wypunktowali LKS Pyszków na boisku

Marcin Jankowski, 11.09.2016 01:31, aktualizacja 11.09.2016 12:45
Sobotni mecz pomiędzy MULKS Łask a LKS Pyszków był spotkaniem jednostronnym. Do Łasku, goście z Pyszkowa przyjechali w składzie jedenastu piłkarzy, co jak się potem okazało w konsekwencji doprowadziło do przerwania spotkania przed regulaminowym końcem gry przy wyniku 7 do 0.

MULKS Łask: spacerkiem po siedem goli i 3 punkty

Już od samego początku MULKS Łask narzucił przyjezdnym własny styl gry i zapowiadało się, że piłkarze MULKS Łask dotrzymają słowa, mówiąc że ostatni remis był jedynie błędem przy pracy. Od pierwszego gwizdka to łaskowianie nacierali na bramkę przeciwnika stwarzając sobie sytuacje strzeleckie. Listę goli otworzył Jacek Majda w sumie zdobywając w meczu aż cztery bramki. Do listy strzelców zapisali się także Błażej Waga, Dominik Janeczek oraz Dawid Różycki, który pokonał bramkarza LKS Pyszków efektownym strzałem z rzutu wolnego.

Dodać trzeba, że w trakcie meczu Błażej Waga mógł podwyższyć wynik meczu ale nie wykorzystał 100% sytuacji uderzając piłkę ponad poprzeczkę mając przed sobą pustą bramkę po dośrodkowaniu z bocznego pola od skrzydłowego.

Na dobrą sprawę goście nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji aby zagrozić bramkarzowi MULKS Łask, który w sobotnim spotkaniu nie miał za dużo pracy. Goście po za kilkoma sytuacjami w drugiej połowie ani razu nie pokonali goalkipera z Łasku.

Niesmak pozostawił stan osobowy drużyny LKS Pyszków, którzy zjawili się w Łasku mając do dyspozycji do gry jedynie jedenastu zawodników. W trakcie meczu w wyniku kontuzji lub drobniejszych urazów boisko musiało opuścić aż pięciu piłkarzy LKS Pyszków. W momencie kiedy został jedynie bramkarz i pięciu grających zawodników reprezentujących drużynę LKS Pyszków, sędzia musiał przerwać ten nie równy pojedynek przed końcem regulaminowego czasu gry. Spotkanie to zakończyło się wynikiem MULKS Łask - LKS Pyszków 7:0.

Po pięciu kolejkach Klasy A grupy II okręgu sieradzkiego, lista strzelców dla MULKS Łask przedstawia się następująco: