MMA News KSW 37: popularność przerosła Popka

Marcin Jankowski, 25.11.2016 21:51, aktualizacja 03.12.2016 16:15
W ostatnim czasie Popek, twórca muzyki garażowej a także od niedawna zawodnik federacji KSW organizującej walki MMA w Polsce stał się bardzo znaną osobą i rozpoznawalną w każdym miejscu. Po części spowodowane to jest jego dość charakterystyczną stylizacją a po części za sprawą marketingowców z KSW. W ostatnim filmie na swoim kanale tłumaczy jak traktuje swoją popularność.

MMA News KSW 37: Popek Monster - Mariusz Pudzianowski, relacja online walk w Krakowie


Interesujesz się sportami walk a w szczególności MMA? Śledź online starcie największych gwiazd MMA w Polsce na gali KSW 37: Circus of Pain w Krakowie w naszej relacji z tego arcyciekawego wydarzenia. Pełna relacja dostępna na naszej stronie
MMA KSW 37: Popek - Pudzian, relacja z walk w Krakowie online
. To dziewięć walk na zasadach mieszanych sztuk walk, 18 zawodników i klatka, z której tylko jeden okaże się zwycięzcą. Kto wygra? Przekonamy się już dziś w sobotę, 3 grudnia 2016 roku. Początek relacji od godziny 1900.

KSW 37: Circus of Pain - Popek obawia się popularności


Nie ma co ukrywać, że Popek który wcześniej był na emigracji i nie dawno powrócił do Polski wszystko co robi, robi tak naprawdę dla pieniędzy i chce wykorzystać swoje 5 minut. Praktycznie każdego dnia publikuje na swoim kanale YouTube film z tego co robił w danym dniu. W ten sposób cały czas podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą.

W filmie Kilka słów do fanów dotyczących pay per view i nie tylko! tłumaczy, że popularność czasem jest nie fajna ponieważ nie pozwala mu spokojnie zrobić zakupów czy wyjść na miasto. Ale takie właśnie są realia znanych osób. W dodatku często zachęca on do kupowania walki KSW 37 poprzez PPV.

Popek to przede wszystkim artysta a nie sportowiec, chociaż ma on na swoim koncie trzy walki MMA. Jednak jego długa przerwa od sportu i dość luźny, artystyczny sposób bycia zmusił go do mocnych treningów na nowo. Do walki z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 37 w Krakowie 3 grudnia 2016 roku przygotowuje się pod okiem Marcina Różalskiego, kolejnego zawodnika należącego do federacji KSW.

Gala KSW 37: Circus of Pain i karty walk


Na gali KSW 37: Cyrk Bólu oprócz dwóch wspomnianych wcześniej zawodników wystąpią inne ciekawe postacie polskiego i nie tylko świata MMA. Oczywiście najciekawszą walką będzie pojedynek o pas mistrza KSW pomiędzy Karolem Bedorfem a Fernando Rodrigues Jr. w kategorii 120 KG. Na tej gali zmierzą się także:

Borys Mańskowski - (77 KG) - John Maguire

Artur Sowiński - (66 KG) - Marcin Wrzosek

Maciej Jewtuszko - (77 KG) - Yasubey Enomoto

Łukasz Chlewicki - (70 KG) - Mansour Barnaoui

Marcin Wójcik - (93 KG) - Marcin Łazarz

Filip Wolański - (66 KG) - Denilson Neves de Oliveira
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!