MMA KSW 37: Pudzian - Popek, niedzielny media trening na Bemowie

Marcin Jankowski, 22.11.2016 11:50
W niedzielę na Bemowie w Warszawie odbył sie media trening przed MMA KSW 37, na której zawalczy Mariusz Pudzianowski z Popkiem Monsterem (Pawłem Rakiem) członkiem zespołu Gang Albanii. Poniżej skrót treningu medialnego federacji KSW 37, który odbył się w niedzielę, 20 listopada w hali sportowej w Warszawie. Przed kibicami zaprezentowali się m.in. Karol Bedorf, Popek Monster, Borys Mańkowski i Artur Sowiński.

Video media trening przed galą MMA KSW 37


Trzech mistrzów i potężne uderzenie w wadze ciężkiej na gali KSW 37, Federacja KSW tradycyjnie już przygotowała na wydarzenie w stolicy małopolski niezwykle mocną kartę walk. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski (9-5, 3 KO, 2 Sub) przywita powracającego do walk MMA rapera Popka (2-1, 2 KO).

Swoich tytułów w aż trzech mistrzowskich starciach bronić będą natomiast dwaj najdłużej panujący mistrzowie ciężki Karol Bedorf (14-2, 5 KO, 3 Sub) i półśredni Borys Mańkowski (18-5-1, 3 KO, 7 Sub). Pierwszy zmierzy się z brazylijskim królem nokautu Fernando Rodriguesem Jr (10-2, 7 KO, 2 Sub), natomiast drugi powalczy z utytułowanym Anglikiem Johnem Maguire’em (24-8, 3 KO, 14 Sub).

W najważniejszym pojedynku w kategorii piórkowej w historii polskiej MMA w Artur Sowiński (17-7, 6 KO, 6 Sub) będzie bronił tytułu KSW w starciu z atakującym go od wielu miesięcy Marcinem "The Polish Zombie" Wrzoskiem (11-3, 4 KO, 3 Sub).

Transmisję z gali MMA KSW 37: Circus of Pain można już zamawiać w Polsacie Cyfrowym i na www.kswtv.com. Dla tych, którzy chą oglądać walki polskich gladiatorów, mogą zakupić jeszcze na eBilet.pl ale została już ostatnia garstka biletów.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!