MMA KSW 37: najlepsze walki i bonusy gali w Krakowie (video)

Marcin Jankowski, 05.12.2016 23:26
Gala, federacji sportów walk z nad Wisły - KSW 37: Circus of Pain - przeszła już do historii, na której mogliśmy oglądać aż dziewięć pojedynków. Wśród nich znaleźli się młodzi zawodnicy dopiero wstępujący w świat MMA oraz doświadczeni mistrzowie klatki. Każdy z dziewięciu pojedynków przyniósł wiele emocji i widowiskowych akcji, które mogli oglądać kibice. Obejrzyj te najlepsze, które zostały wyróżnione bonusami od federacji KSW.

Bonusy dla najlepszych zawodników za walki na KSW 37


Przyszedł czas aby włodarze federacji KSW po gali KSW 37: Circus of Pain przyznali bonusy dla zawodników, którzy zaprezentowali się z najlepszej strony podczas sobotniego eventu w Krakowie. Po raz pierwszy w historii federacja KSW zdecydowała się przyznać aż 5 bonusów. Dodatkowe nagrody powędrują do Romana Szymańskiego, Sebastiana Romanowskiego, Marcina Wójcika, Fernando Rodriguesa, Borysa Mańkowskiego oraz Marcina Wrzoska.

Za najlepszą walkę wieczoru uznano starcie pomiędzy dwoma debiutantami Romanem Szymańskim a Sebastianem Romanowskim. Młodzi zawodnicy stoczyli niezwykle zacięty i widowiskowy bój, który na 2 sekundy przed ostatnim gongiem zakończył duszeniem zza pleców zawodnik Linke Gold Team. Gilotyna Marcina Wójcika została uznana za najlepsze poddanie wieczoru. "Gigant" z Piły już w pierwszej rundzie zmusił do odklepania Marcina Łazarza. Z kolei do nowego mistrza kategorii ciężkiej Fernando Rodriguesa Juniora powędrowała nagroda za nokaut wieczoru. Brazylijczyk w drugiej rundzie serią mocnych ciosów zdetronizował niepokonanego od 5 lat Karola Bedorfa. Wyjątkowo po KSW 37 zdecydowano się przyznać również dwa bonusy za występy wieczoru. Federacja KSW nie mogła przejść obojętnie wobec tego, co w swoich walkach pokazali dwaj mistrzowie – kategorii półśredniej Borys Mańkowski i kategorii piórkowej Marcin Wrzosek. Do ich wypłat również doliczona zostanie dodatkowa suma.

MMA News KSW 37 online: walki zawodników na gali w Krakowie w klatce


Poniżej pełna lista dziewięciu walk, które można było zobaczyć 3 grudnia 2016 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Wśród tych walk znalazły się aż trzy pojedynki o pas mistrzowski KSW. Jak się okazało tylko Borysowi Mańkowskiemu udało się obronić pas mistrza. Niestety Karol Bedorf poniósł klęskę z Fernando Rodriguesem Jr w wadze ciężkiej. Również Artur Sowiński stracił swój pas mistrza wagi piórkowej na rzecz nowego - Marcina Wrzoska, który na co dzień trenuje w Łodzi.

120 kg: Karol Bedorf (117,5 kg) vs Fernando Rodrigues Jr (111 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Rodrigues lepszy od Bedorfa, pas mistrza KSW wyjeżdża do Brazyli, jak on to zrobił, zniszczył Karola Bedorfa!

120 kg: Mariusz Pudzianowski (115,9 kg) vs Popek Monster (116,6 kg):
Pudzianowski zwycięża na KSW 37 w pierwszej rundzie, Mariusz Pudzianowski pokazał swoją siłę najsilniejszego człowieka świata

77 kg: Borys Mańkowski (76.9 kg) vs John Maguire (76.9 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Mańkowski zwycięża na KSW 37 po trzech rundach, "Diabeł tasmański" to jednak znana i ceniona firma w świecie MMA, nie dał szans rywalowi!

66 kg: Artur Sowiński (66 kg) vs Marcin Wrzosek (66 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Wrzosek zwycięża na KSW 37 po decyzji sędziów przed czasem, Marcin Wrzosek po interesującej walce wygrał z Arturem Sowińskim tym samym zdobywając pas w wadze piórkowej nie robiąc sobie nic z dotychczasowego mistrza KSW.

70 kg: Łukasz Chlewicki (69,9 kg) vs Mansour Barnaoui (69,5 kg):
Barnaoui zwycięża na KSW 37 przez przerwanie walki, Chlewicki nie zdolny do walki

93 kg: Marcin Wójcik (92,9 kg) vs Marcin Łazarz (92,4 kg):
Wójcik zwycięża na KSW 37 w pierwszej rundzie

69 kg: Filip Wolański (68,6 kg) vs Denilson Neves de Oliveira (69 kg):
Wolański zwycięża na KSW 37 po trzech rundach

80 kg: Robert Radomski (79,9 kg) vs David Zawada (79 kg):
Zawada zwycięża na KSW 37 w drugiej rundzie

68 kg: Roman Szymański (68 kg) vs Sebastian Romanowski (67,2 kg):
Szymański zwycięża na KSW 37 w trzeciej rundzie
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!