Łódź: w weekend pijani zniszczyli zaparkowane samochody

Marcin Jankowski, 10.04.2017 12:31
W niedzielną noc w Łodzi sześciu pijanych mężczyzn idąc ulicą Gałczyńskiego niszczyli zaparkowane samochody. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy policji z z VIII Komisariatu a łącznie straty wyceniono na blisko 3 tysiące złotych.

Łódź: Niszczyli zaparkowane samochody przy ulicy Gałczyńskiego


Sześciu mężczyznom, którzy 9 kwietnia niszczyli zaparkowane samochody przy ulicy Gałczyńskiego w Łodzi, urywając im lusterka, grozi kara nawet do lat pozbawienia wolności. Po otrzymanym zgłoszeniu po godzinie 100 w nocy, na miejsce wysłany został patrol policji, który zatrzymał młodych i w dodatku po spożyciu alkoholu mężczyzn.

Grupa w rozmowie z policjantami twierdziła, że odprowadzają znajomego do domu i nie mają nic wspólnego ze zniszczeniem pojazdów. Ponieważ funkcjonariusze policji nie mieli jednak wątpliwości, że mężczyźni ci mogą być odpowiedzialni za te zniszczenia, cała szóstka, tj. czterech 22-latków, jeden 23 i 20-latek, zostało zatrzymanych do wyjaśnienia. W organizmach mieli od 0,8 do ponad 1,5 promila alkoholu. Jak ustalili policjanci zniszczyli oni łącznie sześć zaparkowanych przy ulicy samochodów m.in. skodę, renault, toyotę i seata. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!