Łódź: 57-latek sprzedawał narkotyki ze swojej komórki

Marcin Jankowski, 11.04.2017 13:19
Łódzka policja zatrzymała 57-letniego mężczyznę, który w swojej komórce przechowywał narkotyki - mefedron oraz marihuanę a następnie sprzedawał ją dalej. Do zatrzymania mężczyzny, znanego już policji z przestępczej działalności, doszło po wcześniejszej obserwacji wytypowanego miejsca. Za posiadanie środków odurzających zatrzymanemu grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Sprzedawał marihuanę, mefedron i papierosy bez akcyzy ze swojej komórki


Funkcjonariusze policji Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi podjęli obserwację pomieszczeń gospodarczych w budynku przy ulicy Piłsudskiego, ponieważ podejrzewali że mogą tam znajdować się narkotyki. W poniedziałek, 10 kwietnia w okolicach godziny 1800 w obserwowanym miejscu pojawił się mężczyzna oraz dwójka innych osób. W trakcie ich spotkania doszło do przekazania paczki o nieznanej zawartości. Mimo to policjanci uznali to za podejrzaną transakcję i postanowili skontrolować starszego mężczyznę i zawartość jego komórki.

Jak się okazało, w pomieszczeniu znaleziono 35 zawiniątek w folii aluminiowej, w których łącznie odnaleziono ponad 41 gramów marihuany oraz ponad 16 gramów mefedronu. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli 34 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy. W wyniku akcji policji z Łodzi mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania substancji odurzających.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!