LKS Socha przerywa dobrą passę zespołu MULKS Łask

Marcin Jankowski, 06.09.2016 12:49
Ostatni mecz dla MULKS Łask nie był tak łatwy, jakby się mogło wydawać. Łaskowianie wywieźli tylko jeden punkt po skromnym remisie 1:1. Dobra gra defensywy gospodarzy nie pozwoliła na wygraną w tym meczu.

MULKS Łask jako lider zmierzył się z LKS Socha


Wydawać by się mogło, że mecz pomiędzy liderem a dwunastą drużyną w tabeli będzie jedynie formalnością. Okazało się jednak, że zawodnicy MULKS Łask podeszli do tego meczu ze zbyt dużym rozluźnieniem i nonszalancka gra nie przekładała się na efektywną grę. Już w pierwszej połowie zostali skarceni przez LKS Socha. Mimo remisu to tak naprawdę MULKS wyjeżdża jako "przegrany" tego spotkania. Jedyną bramkę dla łaskowian w tym meczu strzelił w drugiej połowie Krzysztof Kanios, który wszedł na boisko po zmianie zawodnika.

Ciężko tłumaczyć piłkarzy MULKS Łask specyfiką boiska, które pozostawiało w ich ocenie wiele do życzenia i nie ułatwiało gry. W takim meczy jak ten, należy jednak wygrywać i nie można traciś punktów...

Do listy strzelców bramek dla MULKS Łask w sezonie 2016/2016 dołączył po tym meczu Krzysztof Kanios. Cała lista po czterech kolejkach przedstawia się następująco:

Błażej Waga - 4 gole
Bominik Janeczek - 2 gole
Jacek Majda - 1 gol
Dawid Różycki - 1 gol
Krystian Klewin - 1gol
Marcin Kwiatek - 1 gol
Jakub Pospiszył - 1 gol
Krzysztof Kanios - 1 gol

Przed nami już 5. kolejka klasy A okręgu sieradzkiego. 10 września 2016 roku na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku, MULKS Łask będzie na własnym boisku podejmował piłkarzy LKS Pyszków. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 1700.

Autor zdjęcia: Rafał SZ/MULKS Łask
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!