Liga Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Legia Warszawa na żywo

Marcin Jankowski, 22.11.2016 09:56, aktualizacja 22.11.2016 17:58
Dzisiaj na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie, Borussia u siebie podejmie Legię Warszawa w ramach rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów UEFA w piłkę nożną. Mecz będzie można obejrzeć na antenie telewizji TVP 1 i emocjonować się już piątym meczem fazy grupowej, w której Legia Warszawa dotychczas przegrała swoje trzy mecze i jeden zremisowała.

Borussia Dortmund... przejechała się po Legii Warszawa


Jest to drugi mecz Legii Warszawa w fazie grupowej z Borussią Dortmund. W pierwszym meczu tych drużyn i zarazem pierwszym meczu dla obu drużyn w fazie grupowej, Borussia Dortmund przejechała się po stołecznym klubie wygrywając z nim 6:0. Wszyscy ciekawi są tego jak zagra Legia Warszawa w dzisiejszym meczu, zwłaszcza że wyniki mistrzów Polski nie są rewelacyjne, po za ostatnim meczem gdzie Legionistom udało się zremisować z Realem Madryt 3:3.

Po czterech meczach Legia Warszawa zajmuje obecnie ostatnie, czwarte miejsce w grupie z dorobkiem raptem jednego punktu. Liderem jest oczywiście Borussia Dortmund z dziesięcioma punktami a tuż za nią Real Madryt z ośmioma punktami. W dolnej stawce, trzecie miejsce zajmuje z trzema punktami na koncie Sporting Lizbona.

W tym roku finał Ligi Mistrzów UEFA zostanie rozegrany 30 czerwca 2017 roku na stadionie Millennium Stadium w Cardiff. Obrońcą tytułu jest Real Madryt, z którym przyszło w tym roku mierzyć się Legii Warszawa z tą drużyną w jednej grupie. Początek relacji w TVP 1 o godzinie 2035.

Legia Warszawa już w Dortmundzie przed meczem z Borussią


Piłkarze Legii Warszawa przylecieli do Dortmundu w poniedziałek po południu. Podróż piłkarzy stołecznego klubu obyła się bez żadnych dodatkowych wydarzeń i mogli się spokojnie przygotowywać do wtorkowego spotkania na Signal Iduna Park. Do Niemiec poleciała kadra dwudziestu zawodników, w której znaleźli się: Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Michał Pazdan, Maciej Dąbrowski, Jakub Czerwiński, Bartosz Bereszyński, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek, Pomocnicy: Guilherme, Michał Kucharczyk, Vadis Odjidja Ofoe, Vako Kazaiszwili, Michał Kopczyński, Michaił Aleksandrow, Tomasz Jodłowiec, Miroslav Radović, Napastnicy: Aleksandar Prijović, Nemanja Nikolić

Legia Warszawa - marka, która daje energii kibicom


Legia Warszawa to warszawski klub o zasięgu europejskim z długą i bogatą historią i marka sama w sobie. Legia to aktualny Mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzów UEFA. Legia to przede wszystkim mocna marka i warszawska firma z tradycjami. Dzięki temu klubowi mamy okazję w Warszawie oglądać piłkę nożną na najwyższym poziomie. Legia inwestuje w młodych - prowadzona przez klub Akademia Piłkarska wyławia i szkoli przyszłe gwiazdy światowego futbolu.

Źródło: Wikipedia.org
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!