Łódzkie: Turniej Piłki Nożnej Trojanka Cup w Bełchatowie

Marcin Jankowski, 17.01.2017 23:14
Podsumowaniem zimowych ferii w regionie łódzkim będzie I Turniej Piłki Nożnej Trojanka Cup w Bełchatowie, którego organizatorem jest ZKS Włókniarz Zelów. W trakcie dwudniowych zmagań sportowych zmierzą się ze sobą dziecięce drużyny z roczników 2006-2007 oraz 2008-2009, które będą rywalizowały w duchu sportowego fair play a przede wszystkim dobrze się bawiły i aktywnie spędzały czas.

Trojanka Cup Bełchatów: promocja sportu wśród najmłodszych


Młodzi piłkarze z Zelowa oraz zaproszone drużyny do Turnieju Trojanka Cup będą rozgrywały swoje mecze w Szkole Podstawowej nr 13 w Bełchatowie przy ulicy Słowackiego 8. Turniej to doskonała okazja do kibicowania młodym piłkarzom, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sportem a w przyszłości mogą okazać się wielkimi talentami na miarę klubów z najwyższych lig piłkarskich. Licznie zgromadzona publiczność na trybunach sprawi, że młodzi piłkarze poczują atmosferę wielkich turniejów co zachęci ich do dalszego rozwijania talentu.

Zawody odbędą się w weekend kończący ferie zimowe w województwie łódzkim tj.: 28 i 29 stycznia 2017 roku. Podczas pierwszego dnia Turnieju czyli w sobotę mecze rozgrywać będą drużyny składające się z piłkarzy z rocznika 2006-2007 natomiast w niedzielę zmierzą się drużyny z rocznika 2008-2009.

Bezpośrednio z Turnieju Piłki Nożnej w Belchatowie będzie prowadzona relacja na żywo na stronie Kolumna24 w postaci komentarzy do wydarzeń na parkiecie oraz zdjęć poszczególnych zespołów.

Organizatorem Turnieju jest ZKS Włókniarz Zelów, a sponsorem głównym firma Trojanka z Zelowa. Dla wszystkich uczestników zawodów w Bełchatowie przewidziano pamiątkowy medal natomiast pierwsze cztery drużyny w każdej kategorii otrzymają puchary. Nie mniej nobilitujące będzie wyłonienie najlepszego zawodnika i bramkarza całego Turnieju w trakcie zawodów.
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!