Łódzka policja zatrzymała 33-letniego pedofila z Łasku

Marcin Jankowski, 03.10.2016 15:03
Policja z Łodzi zatrzymała 33-letniego pedofila z Łasku po tym jak zgłosił się do niej mieszkaniec województwa dolnośląskiego, który zaaranżował spotkanie w Łodzi poprzez internetowy portal społecznościowy z niedoszłym oprawcą przedstawiając się jako 14-letnia dziewczynka.

Pedofil z Łasku namierzony w internecie


Do spotkania 33-latka z rzekomo 14-latką miało dojść na jednym z łódzkich osiedli - Polesie. Cel tego spotkania był wiadomy ponieważ w trakcie konwersacji na portalu społecznościowym padały między innymi propozycje z pod tekstem seksualnym. Na umówione spotkanie przybyli jednak Policjanci z z Wydziałów do Walki z Cyberprzestępczością KWP i Kryminalnego KMP w Łodzi. Kiedy mężczyzna oczekujący, na rzekomą 14-latkę, zorientował się, że w jego stronę idą funkcjonariusze, z impetem ruszył samochodem i zaczął uciekać. Brawurowe manewry mężczyzny o mało nie doprowadziły do potrącenia jednego z interweniujących policjantów, który w ostatniej chwili odskoczył sprzed pędzącego auta.

Pedofil z Łasku uciekł do Sieradza, gdzie został namierzony i zatrzymany w jednym z domów jednorodzinnych. Od razu przyznał, że spodziewał się wizyty policjantów jednak nie sadził, że nastąpi tak szybko. Funkcjonariusze zabezpieczyli elektroniczne nośniki danych, które zostaną poddane analizie biegłych. Za składanie przez Internet propozycji o charakterze seksualnym osobie małoletniej grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna musi liczyć się również z odpowiedzialnością za próbę potracenia interweniującego policjanta.

Krzysztof Dymkowski - Łowca pedofilii


Mieszkaniec województwa dolnośląskiego, jak podaje policja to wrocławianin Krzysztof Dymkowski znany w sieci łowca pedofilii. To on wielokrotnie aranżował podobne spotkania informując o tym Policję, po których zatrzymywano pedofilii.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!