Łódź: groźny wypadek na A2 pomiędzy Zgierzem a Strykowem

Marcin Jankowski, 22.11.2016 09:03, aktualizacja 22.11.2016 09:09
Dzisiaj nad ranem doszło do groźnego wypadku na autostradzie A2 pomiędzy Zgierzem a Strykowem. Na drodze doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Renault Laguna z dużym samochodem ciężarowym w wyniku czego ranna została jedna osobowa, uczestnicząca w wypadku na autostradzie A2 w okolicach Łodzi.

Zderzenie samochodu osobowego z samochodem ciężarowym


22 listopada 2016 roku o godzinie 500 nad ranem, jadący pod prąd samochód osobowy marki Renault Laguna wjechał w samochód ciężarowy poruszający się w kierunku Poznania zgodnie z przepisami. W wyniku zdarzenia samochód ciężarowy przewrócił się na pas pomiędzy jezdniami. TIR przewoził kukurydzę, która po przewróceniu się ciężarówki wysypała się na pas w kierunku Warszawy.

39-letni kierujący samochodem osobowym marki Renault Laguna został nieprzytomny zabrany do szpitala. Po całym wypadku ruch w kierunku Poznania z utrudnieniami dla innych kierowców ale został już uruchomiony. Początkowo ruch na drodze szybkiego ruchu łączącej Poznań i Warszawę był całkowicie zablokowany.

Policja wyjaśnia okoliczności całego zdarzenia. Dlaczego kierujący samochodem osobowym wjechał na przeciwległą nitkę i poruszał się pod prąd?
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!