Łódź: Charytatywny zlot #uśmiechdzieci dla Domu Dziecka

Marcin Jankowski, 25.08.2016 22:45, aktualizacja 27.08.2016 10:12
W najbliższą sobotę w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się charytatywny zlot motoryzacyjny dla dzieciaków z Domu Dziecka w Łodzi przy ulicy Zbocze 2. Podczas zlotu fanów motoryzacji z naszego regionu każdy będzie mógł wspomóc małe dzieci poprzez datki materialne lub skorzystać z dodatkowych atrakcji, jakie zostały przygotowane na sobotnie popołudnie.

Charytatywny zlot #uśmiechdzieci w Atlas Arenie


Charytatywny zlot motoryzacyjny będzie gościł na parkingu technicznym, jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Dzięki uprzejmości Prezesa Atlas Areny w Łodzi, który udostępnił przestrzeń, w sobotę spotkają się w szczytnym celu fani motoryzacji. Pomysł zlotu samochodowego połączonego z pomocą potrzebującym to główny powód, dla którego Matthias Omer postanowił podjąć się organizacji tego wydarzenia.

Charytatywny zlot #uśmiechdzieci w Atlas Arenie w Łodzi rozpocznie się o godzinie 1700 i potrwa do godziny 2300. W jego trakcie każdy z odwiedzających będzie mógł przede wszystkim wspomóc dzieci w wieku od 3 do 7 lat na stałe mieszkający w Domu Dziecka dla małych dzieci w Łodzi przy ulicy Zbocze 2a. Pomoc materialną można okazać przekazując najpotrzebniejsze artykuły pierwszej potrzeby a także takie, które będą pomocne dzieciakom w ich rozwoju zważywszy na fakt, że już niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny.

Dla tych, którzy chcą okazać pomoc w inny sposób, mogą to zrobić poprzez skorzystanie z wielu atrakcji jakie pojawią się na zlocie. Dochód zostanie przekazany na bieżące potrzeby Domu Dziecka osobiście. Dzięki współpracy szayowozy.net oraz Survival Wrak Race z Łasku podczas zlotu każdy będzie mógł się przejechać pojazdem buggy, które pojawią się w sobotę w Łodzi. Również będzie możliwość przejechania się Drift TAXI po wcześniej wyznaczonym torze i wiele innych...

Wstęp na teren zlotu bezpłatny o czym poinformował pomysłodawca i organizator tego zlotu charytatywnego!

Na bieżąco można śledzić informacje na stronie wydarzenia w portalu społecznościowym Facebook - Charytatywny zlot dla dzieciaków z Domu Dziecka #uśmiechdzieci. Więcej o potrzebach Domu Dziecka dla małych dzieci w Łodzi można przeczytać na ich stronie internetowej - Dom Dla Malucha.
Atlas Arena w Łodzi:
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!